RX 570 Alternatifleri Nelerdir?

GTX1050 bile yeni çıkan oyunları Lowda oynatmaya yetmiyor GTX750 Ti nasıl yetsin? Anca yanına 16 GB RAM koyarsan yeni nesil oyunlarda 30 ~ 35 FPS alabiliyor ötesi yok, her sisteme 16GB RAM koyacağına daha üstün bir kart alsın daha iyi. GTX750 Ti çok yetersiz şu an, anca Fortnite, Apex gibi online oyunlarda kurtarır, açıkcası PUBG'yi bile sıkıntısız oynatacağı muamma.

Aliexpress'den 750 ti toplu getirtebilirsin. Toplu sipariş için Alibaba kullanılıyor sanırsam.
Hocam 750Ti ile 570 bir mi?
PC kafe için toplu alacağım, 25-35 tane olacağı için maliyetten kısmaya çalışıyorum. RX 570 almayı düşünüyordum ama nakit sıkıntısı çekiyorum. Bana bu kart ayarında daha uygun fiyatlı hangi kartları tavsiye edersiniz?
RX 570'in alternatifi, GTX 780, 970, Titan olabilir hocam. Ama sıfır bulmak zor olabilir.

Hocam 30 makine var, 20 tanesini RX 570 ile yenileyeyim dedim, ben derken 700 lira kampanyadaydı Hepsiburadada, 1 gün sonra 850 oldu her yerde, daha da düşmedi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gelecek oyunlara baktığımda en çok beklenen üzerinde durmam gerekirse;

Cyberpunk 2077 sistem gereksinimleri

Minimum Requirements, Predicted
  • Processor: Intel Core i5-2500K 3.3GHz / AMD FX-8320
  • Graphics: AMD Radeon R9 380 or NVIDIA GeForce GTX 960 2GB
  • VRAM: 2GB
  • System Memory: 8 GB RAM
  • Storage: 70 GB Hard drive space
  • DirectX 11 Compatible Graphics Card

Şeklinde sıralanmış. Minimumda GTX 960 ya da önceki mesajda da belirttiğim üzere R9 380' i minimum' a almış bir oyun olacak. GTX 1050 Ti sahipleri low ayarlarda 1080P de sınırda kalacak gibi görünüyor.

Bence ekran kartı alıyorken bunu da göz önünde bulundurun madem PC cafe işletiyorsunuz.
O oyun biraz istisna aslında.

AMD Radeon RX 470
AMD Radeon RX 480
AMD Radeon RX 570
AMD Radeon RX 580
NVIDIA GeForce GTX 1060
Benim görüşüm bu kartlar arasından seçim yapmanız diğerleri eski nesil zaten ve titan hariç sizi çok memnun etmez.

Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim. Şöyle bir şey düşündüm, benchmarktan şu listeyi toparladım:

AMD Radeon R9 280X
AMD Radeon R9 285
AMD Radeon R9 290
AMD Radeon R9 290X
AMD Radeon R9 380
AMD Radeon R9 380X
AMD Radeon R9 390
AMD Radeon R9 390X
AMD Radeon RX 470
AMD Radeon RX 480
AMD Radeon RX 570
AMD Radeon RX 580
NVIDIA GeForce GTX 1060
NVIDIA GeForce GTX 690
NVIDIA GeForce GTX 780
NVIDIA GeForce GTX 780 Ti
NVIDIA GeForce GTX 970
NVIDIA GeForce GTX 980
NVIDIA GeForce GTX Titan

Bu listeyi büyük toptancı ve büyük perakendecilere göndereceğim. Bunlardan birini 20 tane alacağım, fiyat verin diyeceğim. Bu listeden en ucuza hangisi çıkarsa alayım diyorum.

Listeye eklemek istediğiniz veya şunu çıkar diyeceğiniz bir kart var mı?

O oyun biraz istisna aslında.
De adam internet cafe işletiyor. Gelen oyuncular bunu oynamak isteyecek. GTX 750 Ti ile falan bu oyunu oynatamazsın millete. İyi hizmet iyi pazarlama getirir. Bu yüzden müşteriyi de tatmin etmek gerekiyor. Biraz masraf kaçınılmaz. Empati yap. Kendini cafeci arkadaş yerine koy. Olay bundan ibaret olur.

RX 570 kampanyasını kötü kaçırmışsın. Yapacak bir şey yok nasip. RX570, RX580, GTX1060 bunların fiyatlarını al. Aldığın fiyatı da paylaş. Ben de RX 580 arıyorum 14 adet lazım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı