RX 570 Alternatifleri Nelerdir?

msemender

Decapat
PC kafe için toplu alacağım, 25-35 tane olacağı için maliyetten kısmaya çalışıyorum. RX 570 almayı düşünüyordum ama nakit sıkıntısı çekiyorum. Bana bu kart ayarında daha uygun fiyatlı hangi kartları tavsiye edersiniz?

Keşke 1 ay önce oem RX 460lardan toplu bir şekilde alsaydınız fiyatına göre iyi kartlardı stokları tükendi maalesef
GT 1030 kartlarının bile 500 tlye satıldı bir devirdeyiz :/

PC kafe için toplu alacağım, 25-35 tane olacağı için maliyetten kısmaya çalışıyorum. RX 570 almayı düşünüyordum ama nakit sıkıntısı çekiyorum. Bana bu kart ayarında daha uygun fiyatlı hangi kartları tavsiye edersiniz?
Aliexpress'den 750 ti toplu getirtebilirsin. Toplu sipariş için Alibaba kullanılıyor sanırsam.

Rx 470
R9 380x
R9 380
R9 280
GTX 1050 Ti

Bu modelleri de değerlendirebilirsiniz ama sıfır olarak bulmanız çok zor.
Sahibinden.com ' da GET açılmış ilanları inceleyebilirsiniz. Tanesi 500 TL bandında ve birbirinden çok da farklı olmayan kartlar.

RX 570 fiyat performans oranında muadili sıfır olarak yok hocam. İndirim zamanında tek fanlısı 760, çift fanlısı 850 lira dolayına bulunabiliyor. 850 liraya Nvidia cephesinde GTX 1050 anca alırsınız ve aralarında dağlar kadar fark var. Bizzat GTX 1050 kullanıyorum şuan sınırda bir kart. Bir kaç seneye low ayarlara düşerim.

Gelecek oyunlara baktığımda en çok beklenen üzerinde durmam gerekirse;

Cyberpunk 2077 sistem gereksinimleri

Minimum Requirements, Predicted
  • Processor: Intel Core i5-2500K 3.3GHz / AMD FX-8320
  • Graphics: AMD Radeon R9 380 or NVIDIA GeForce GTX 960 2GB
  • VRAM: 2GB
  • System Memory: 8 GB RAM
  • Storage: 70 GB Hard drive space
  • DirectX 11 Compatible Graphics Card

Şeklinde sıralanmış. Minimumda GTX 960 ya da önceki mesajda da belirttiğim üzere R9 380' i minimum' a almış bir oyun olacak. GTX 1050 Ti sahipleri low ayarlarda 1080P de sınırda kalacak gibi görünüyor.

Bence ekran kartı alıyorken bunu da göz önünde bulundurun madem PC cafe işletiyorsunuz.

RX 570 fiyat performans oranında muadili sıfır olarak yok hocam. İndirim zamanında tek fanlısı 760, çift fanlısı 850 lira dolayına bulunabiliyor. 850 liraya Nvidia cephesinde GTX 1050 anca alırsınız ve aralarında dağlar kadar fark var. Bizzat GTX 1050 kullanıyorum şuan sınırda bir kart. Bir kaç seneye low ayarlara düşerim.

Ben şu an da low ayarlardayım ve yine drop yapıyor yine rahat bir oyunculuk söz konusu değil :D Yeni çıkan oyunlardan bahsediyorum tabii ki, Resident Evil 2, Metro Exodus, Far Cry New Dawn gibi gibi... GTX750 Ti, RX570'in yanından bile geçemiyor ki neden dengi olarak sunulmuş :D

Ben şu an da low ayarlardayım ve yine drop yapıyor yine rahat bir oyunculuk söz konusu değil :D Yeni çıkan oyunlardan bahsediyorum tabii ki, Resident Evil 2, Metro Exodus, Far Cry New Dawn gibi gibi... GTX750 Ti, RX570'in yanından bile geçemiyor ki neden dengi olarak sunulmuş :D
GTX 750Ti mı kullanıyorsunuz hocam 1050'den bahsettim ben. 1050 ile o kadar yeni oyun oynamadım da Dirt Rally 2.0 falan lowa düştüm artık. Kim hangi akla hizmet denk tutmuş yahu? GTX 1060 3GB muadili olması gerek. :)

GTX 750Ti mı kullanıyorsunuz hocam 1050'den bahsettim ben. Kim hangi akla hizmet denk tutmuş yahu? GTX 1060 3GB muadili olması gerek. :)

GTX1050 kullanıcısıyım ben ve hiç memnun değilim, oyun oynamak için almıştım droptan başka bir şey vermedi bana :D

Keşke 1 ay önce oem RX 460lardan toplu bir şekilde alsaydınız fiyatına göre iyi kartlardı stokları tükendi maalesef
GT 1030 kartlarının bile 500 tlye satıldı bir devirdeyiz :/
Aliexpress'den 750 ti toplu getirtebilirsin. Toplu sipariş için Alibaba kullanılıyor sanırsam.
Konu sahibi RX 570 ayarında kart önerisi istemiş. Yanlış bilgilendirmeyin.
Konuya gelirsek, RX 570'in muadili ikinci el RX 580 4 GB olabilir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı