RX 570 ekran kartının sürücüsünde ünlem işareti var

CanBey24

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba.

Markete gitmem gerekti o sırada Dragon Age Inguisition adlı oyunu oynuyordum. Ekranı kapadım ve 10 dakika sonra geldim, ekranı açtığımda Switch tuşu turuncu yanıyordu. Dedim herhalde bekleme moduna girdi. Klavye ve mouse'ta rastgele tuşlara bastim fakat gelmedi. Kapatip açtım hala gelmedi. Ondan sonra formlara baktım sorun ne olabilir diye.
-VGA ekran kullanıyorum. Donustucu ile (DVI) çıkartıp taktim hatta yenisini aldım VGA kablosu. Çözülmedi.
-Monitörümü evde başka bir laptop var. Onda test ettim. Onda çalıştı.
-On board bağlamayı denedim açmadı.
Sonra bilgisayarcıya verdim ve bana dedi ki ekran kartın bozulmuş ve otomatik olarak kendini deaktif ettiğini söyledi her açılışta. Sizce ekran kartı tamamen gitti mi yoksa bir çözüm var mi?

İşlemci: Ryzen 5 2600 3.40GHz
RAM: 16 GB.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2024-03-25-15-04-02-600_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2024-03-25-15-04-02-600_com.miui.gallery.jpg
    98,2 KB · Görüntüleme: 22
Son düzenleyen: Moderatör:
Sürücülerin çökmüştür.
DDU ile kaldır bir daha kur.

Dostum driver hatası alıyorsun. Yeniden driver yükle. Sorunun çözülecektir. Manuel biliyorsan

Burdan en güncel sürücüyü indir. Kullandığın windows sürümünü seç indir. Yeniden kur driver.

Dostum driver hatası alıyorsun. Yeniden driver yükle. Sorunun çözülecektir. Manuel biliyorsan

Burdan en güncel sürücüyü indir. Kullandığın windows sürümünü seç indir. Yeniden kur driver.
2022 yılı sürücüleri bunlar. 24.3.1 sürümü daha bu ay çıktı.

2022 yılı sürücüleri bunlar. 24.3.1 sürümü daha bu ay çıktı.

Çoğu modelde yeni sürücüler bu tür hatalara sebep oluyor. Bu sürümünü kursun. Önerilen sürümünü kurduktan sonra aratsın. Desteklemiyor olabilir. O nedenle bunu özellikle önerdim.

Merhaba.

Markete gitmem gerekti o sırada Dragon Age Inguisition adlı oyunu oynuyordum. Ekranı kapadım ve 10 dakika sonra geldim, ekranı açtığımda Switch tuşu turuncu yanıyordu. Dedim herhalde bekleme moduna girdi. Klavye ve Mouse'ta rastgele tuşlara bastim fakat gelmedi. Kapatip açtım hala gelmedi. Ondan sonra formlara baktım sorun ne olabilir diye.
-VGA ekran kullanıyorum. Donustucu ile (DVI) çıkartıp taktim hatta yenisini aldım VGA kablosu. Çözülmedi.
-Monitörümü evde başka bir laptop var. Onda test ettim. Onda çalıştı.
-On board bağlamayı denedim açmadı.
Sonra bilgisayarcıya verdim ve bana dedi ki ekran kartın bozulmuş ve otomatik olarak kendini deaktif ettiğini söyledi her açılışta. Sizce ekran kartı tamamen gitti mi yoksa bir çözüm var mi?

İşlemci: Ryzen 5 2600 3.40GHz
RAM: 16 GB.

Aygıtın özellikler kısmındaki hata kodu nedir?

Yeni konular

Geri
Yukarı