RX 570 FurMark'ta 13 FPS değeri normal mi?

• Konuyu başlatan Hasan Tanrıverdi
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 20
  • Görüntüleme 4B
H

Hasan Tanrıverdi

Ziyaretçi
Arkadaşlar, kartımı FurMark testine soktum ve test sonucu bana biraz düşük geldi. Testte 13 FPS civarı verdi. Normal mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Normal değil.
Benim yaptığım testte ortalama 65 FPS aldım i3-4160 ile.

Dosya Ekleri

• ss63.PNG
    ss63.PNG
    14,5 KB · Görüntüleme: 160
Sisteminizi belirtir misiniz? Hangi ayar ve çözünürlükte denediğinizi de belirtin.

R5 1600 14 NM.
8 GB 3000 MHz RAM.
Gigabyte A320M S2H.
Gigabyte RX 570 4 GB.
FSP500 AHBC PSU.
1080P de MSAA kapalı iken 15 FPS 8X MSAA açıkken 3 FPS. Stress testinde çok korkuyorum umarım kazıklanmamışımdır. :(

Normal değil.
Benim yaptığım testte ortalama 65 FPS aldım i3-4160 ile.

Ekran kartı güç bağlantılarını nasıl yaptınız? Anakarta ben sadece 4 tane olandan taktım öbürlerini de takmam gerek mi?

P4 gibi cok gucsuz bir islemciniz yoksa deger oldukca dusuk. 1080P'de AA varken 21-24 FPS arasinda almasi gerekli.

Edit: Varken yerine yokken yazmisim. Yokken 65 FPS kadar aliyor.

Ya niye böyle performans veriyor çıldıracağım :( .
AA kapalı 15 FPS veriyor ne olur yardım edin. Oyunlarda da performansı az ne yapacağım ben. :(

FPS normal fakat çözülmesi ilginç. İşletim sisteminiz stabil çalışmıyor sanırım.
Evet, test sırasında kart 84 derece oldu ve fanlar %175 oranında döndü. Aşırı ses vardı testi bitirdiğim halde hala dönüyorlardı çok hızlı bir şekilde. Ardından GPU sıcaklığına baktığımda 35 dereceydi, çabuk soğutmuş kartı. Çok ses olduğu için şimdi yeniden başlattım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı