RX 570 GPU ısınma sorunu

kivkivo

Centipat
Yer
İzmir Kemalpaşa
Daha fazla  
MSI Radeon RX570 GAMING series ama 750W PSU kullanıyorum termal macunlarımı yenilememe rağmen PUBG Lite oyununda 156 dereceye çıkıyor. Açılır açılmaz 80 dereceye yükseliyor .

Ekran kartınızın fanlarını kontrol eder misiniz? Fanlar çalışıyor mu, dönme hızlarında bir sorun var mı? Hiç normal bir derece değil. Boşta kaç dereceyi görüyor?

Ekran kartınızın fanlarını kontrol eder misiniz? Fanlar çalışıyor mu, dönme hızlarında bir sorun var mı? Hiç normal bir derece değil. Boşta kaç dereceyi görüyor?

Fanları MSI Afterburner ile en yüksekte çalıştırıyorum sanırım ekmeğini yedi artık çipi gitti herhalde.

Son düzenleyen: Moderatör:
PUBG Lite oyununda 156 dereceye çıkıyor. Açılır açılmaz 80 dereceye yükseliyor .
Hocam bu değerler fansız ekran kartları için. 156 derece? Program hatalı olmasın? Veya sensör? Oyundayken eğer 150 derecelere varıyorsa elinizi (oyun açıkken) karta yaklaştırın gerçekten o sıcaklığa ulaşmış mı diye.

Hocam bu değerler fansız ekran kartları için. 156 derece? Program hatalı olmasın? Veya sensör? Oyundayken eğer 150 derecelere varıyorsa elinizi (oyun açıkken) karta yaklaştırın gerçekten o sıcaklığa ulaşmış mı diye.

Hocam ekran kartı yanıyor 200 dereceye çıktığına şahit oldum kasa açık zaten.

O sıcaklığa ulaşırsa kapanır zaten ölçüm hatalı. 156 derece ne ramazan pidesi mi yapıyoruz burada?

Bence işi gırgıra vurmaya gerek yok kaç program ile denedim elimi değdiremiyorum.

Ekran Görüntüsü (55).png

Yeni konular

Geri
Yukarı