Çözüldü RX 570 GPU kullanımı boşta %100'e çıkıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kangal Sucuk

Decapat
Daha fazla  
RX 570 ekran kartım var. Boşta iken GPU kullanımı arada %100'e kadar çıkıyor % 30 oluyor % 50 oluyor %70 oluyor. Bazen %0 oluyor ama oyunlarda kasma olmuyor.

Çözüm
AMD'nin, 2020 Edition Software çıkardığından beri çözüm getiremediği bir bug. :) Anlık sıcaklık yükselmeleri ile birlikte, oyunlarda ve genel kullanımda aksaklıklar yaşamıyor iseniz kafaya takılacak bir sorun yok, merak etmeyin.
Afterburner üzerinde yüzdeleri düzeltmek isterseniz, Afterburner ayarlarından Enable Unified Usage GPU Monitoring seçeneğini işaretleyin.
Tarama yapmanıza gerek yok, yaşadığınız durumun virüs ile bir alakası bulunmuyor.

Teşekkürler hocam ne olur ne olmaz diye Kaspersky ile yaptım ama bir tehdit yok sağ olun hocam.
Gerek yok o ayarları yapınca düzeldiyse virüs yoktur.

Düzeldi taramada yaptım virüs bulamadı Kaspersky sağ olun hocam.
Peki Opera GX ile YouTube'dan video izlerken %0 %12 arası GPU kullanımı normal midir?

Teşekkürler hocam ne olur ne olmaz diye Kaspersky ile yaptım ama bir tehdit yok sağ olun hocam.

Düzeldi taramada yaptım virüs bulamadı Kaspersky sağ olun hocam.
Peki Opera GX ile YouTube'dan video izlerken %0 %12 arası GPU kullanımı normal midir?

Malwarebytesle'de tarama yapın ne olur ne olmaz mining trojanı olabilir.

Geri
Yukarı