Boşta %100 GPU kullanımı

ExenXip

Kilopat
Yer
İstanbul
Arkadaşlar resimde de gördüğünüz üzere GPU kullanımı böyle sürekli dalgalanıyor ve 50-60'dan sonra PC acayip bir şekilde kasmaya başlıyor. 100 oldu mu felç geçiriyor PC resmen. Bunun çözümü nedir? Birkaç gün önce format attım yine düzelmedi.

Dosya Ekleri

• IMG_20211103_222407.jpg
    IMG_20211103_222407.jpg
    118 KB · Görüntüleme: 299
Arkadaşlar resimde de gördüğünüz üzere GPU kullanımı böyle sürekli dalgalanıyor ve 50-60'dan sonra PC acayip bir şekilde kasmaya başlıyor. 100 oldu mu felç geçiriyor PC resmen. Bunun çözümü nedir? Birkaç gün önce format attım yine düzelmedi.

Bunu yapan virüsdür büyük ihtimalle Kaspersky Malwarebytes ellerinden öper.

Ne zaman fark ettin bunu? Eğer güncelleme ile alakalı ise bir önceki sürüme geçin. DDU ile sürücüyü kaldırıp kurmayı deneyin. Bunlar da olmazsa format. Bende yaşamıştım. Format ile çözdüm diye hatırlıyorum eski sistemde.

Kaspersky ve Malwarebytes ile taratın ardından DDU ile ekran kartı sürücüsünü silip yeniden yükleyin.

Tam tarama mı yapayım?
Ne zaman fark ettin bunu? Eğer güncelleme ile alakalı ise bir önceki sürüme geçin. DDU ile sürücüyü kaldırıp kurmayı deneyin. Bunlar da olmazsa format. Bende yaşamıştım. Format ile çözdüm diye hatırlıyorum eski sistemde.

DDU ile sildim önerilen sürücüyü kurdum şu anlık bir sıkıntı yok ama bakacağız.

PC boşta ise normal değil. Mining virüsü yemiş olabilirsiniz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı