RX 570 i3-9100F sıcaklık değerleri

mondprinz

Decapat
Daha fazla  
CS:GO'da ekran kartım 68 dereceleri görüyor işlemcimde 64 falan bu sıcaklık iyi mi? 360 FPS alıyorum işlemcinin termal macunu 8 ay oldu değişmedim sizce bu sıcaklıklar normal mi değilse nasıl soğutabilirim?
RX 570 4 GB, i3-9100F her şey stok.

İşlemcinin termal macununu yenilersem performansı artar mı sistemin.

İşlemcin çok ısınmıyor, hayır arttırmaz, termal macun kalitesine göre yenilenmelidir, zırt pırt yenileme taraftarı değilim çünkü maddenin özelliğini değiştiriyor eğer aşırı derecede fazla yapılırsa, eski bilgisayarımda bile 1 kere değiştirdim 4-5 yıldır aynı sıcaklıklarda geziyor.

İşlemcin çok ısınmıyor, hayır arttırmaz, termal macun kalitesine göre yenilenmelidir, zırt pırt yenileme taraftarı değilim çünkü maddenin özelliğini değiştiriyor eğer aşırı derecede fazla yapılırsa, eski bilgisayarımda bile 1 kere değiştirdim 4-5 yıldır aynı sıcaklıklarda geziyor.

Teşekkürler herkese.

Sıcaklıklar gayet iyi. 360 FPS nasıl alıyorsunuz? Aynı sistem bende de var 200 civarlarında dolaşıyor.

Aksiyonda 240 FPS düşebiliyor.
Sıcaklıklar gayet iyi. 360 FPS nasıl alıyorsunuz?, aynı sistem bende de var 200 civarlarında dolaşıyor.
Onun dışında bir kaç kod yazdım
Counter hariç daha ağır örnek GTA 5 gibi oyunlarda kaç derece oluyor.

70 ama çok önceden şuna belki eskidiği için artmış olabilir GTA 5 Very High ve High ayarlarda 85 FPS alabiliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı