RX 570 için 1440p vs 1080p monitör

Merak ettim bende var mı yok mu monitör alma arifesindeyken
Konuyla ilgili bilgisi olmayan insanlara hakim olduğum konularda yardımcı olmaya çalışırım ama bazen hiçbir bilgisi olmayıp iddada bulunan şahıslarda çıkıyor elbette
Mutlaka olacaktır ama iyi modeller var yukardaki şahıs gibi farkedemeyeceğin cok dikkatle bakılınca(karanlık ve siyah arka planda) belki görebileceğin derecede az olanlar var dert etmene gerek
Yok almayı düşündüğün marka modellerin kullanıcı yorumlarına bakmanı tavsiye ederim

Konuyla ilgili bilgisi olmayan insanlara hakim olduğum konularda yardımcı olmaya çalışırım ama bazen hiçbir bilgisi olmayıp iddada bulunan şahıslarda çıkıyor elbette
Mutlaka olacaktır ama iyi modeller var yukarıdaki şahıs gibi farkedemeyeceğin cok dikkatle bakılınca(karanlık ve siyah arka planda) belki görebileceğin derecede az olanlar var dert etmene gerek
Yok almayı düşündüğün marka modellerin kullanıcı yorumlarına bakmanı tavsiye ederim

Öyle yapıyorum şu an daha konuda açmadım bir ön araştırmamı yapayım 24 inç ile 27 inç arasında tereddütteyim 3 arkadaşıma 27inç aldık pixel sayma yok diyorlar ama gidip bir de kendim bakmam lazım zira 4. bir arkadaşımda acayip ışık sızması varmış

Bu monitör de ışık sızması var değil mi?

Dosya Ekleri

• IMG-20211105-WA0017.jpg
    IMG-20211105-WA0017.jpg
    51,3 KB · Görüntüleme: 106
Bu monitör de ışık sızması var değil mi?
Fotoğrafın abartmasını yukarıdaki arkadaş anlayamadığı ve ışık sızması olayını kavrayamadığı için var dese de başarılı bir siyah eşitliğine sahip. Yok denebilir.

Do
Peki FPS oyunları için hangi panel almalıyım
Dostum gereksiz ve boş yorumları kaale alma teknik bilgisi sıfır adamlar cok dolaşıyor buralarda seni yanıltmasın
Eğer fotoğrafa göre yorum yapsaydım çok fazla ışık sızması var derdim yorumumda oldukça düşük miktarda olduğunu ifade ettim
Dostum senden ricam bu 2-3 siteden ezber yapıp kopyala yapıştır yapan şahısların yorumlarını dikkate alma

Son düzenleme:
Do

Dostum gereksiz ve boş yorumları kaale alma teknik bilgisi sıfır adamlar cok dolaşıyor buralarda seni yanıltmasın
Eğer fotoğrafa göre yorum yapsaydım çok fazla ışık sızması var derdim yorumumda oldukça düşük miktarda olduğunu ifade ettim
Dostum senden ricam bu 2-3 siteden ezber yapıp kopyala yapıştır yapan şahısların yorumlarını dikkate alma
Teşekkürler araştırıyorum bende ya fikir alıyorum mümkün olduğunca monitör isi de şans işi biraz

Yeni konular

Geri
Yukarı