RX 570 için kaç W PSU gerekir?

Bende geçen Gigabyte RX 570 aldım bugün kargoya verilmiş umarım sıkıntı çıkmaz watmaan vs sorunu falan bir de FreeSync monitör sipariş ettim. Recep Baltaş shapirre sıkıntılı dediği için almadım Gigabyte daha belli başlı marka.

Ben garanti ile ilgili bir şey demiyorum. Ve neye dayanarak demissiniz Sapphire AMD'den baska bir ekran karti firmasina uretim yapiyor mu? Ve ben Gigabyte alin dedim yanlis yazdim orada.
Gözünüz kapalı alabilirsiniz ifadesi üzerine bu yorumda bulundum açıkçası. Tamam Sapphire markası sadece AMD ekran kartları için üretim yapsa da çok kaliteli olduğunu göstermez. Kronik sorunlu modelleri olabilir. Veya AMD ekran kartlarında kronik yazılım sıkıntıları Sapphire markasını tercih etse de yaşayabilir. Bu yüzden en sorunsuz diye tabir edilen bir ürünü alırken bile sorun yaşama riski göze alınarak alınması lazım. Konu sahibi Sapphire alıp sıkıntı yaşadığı zaman o arkadaşı da AMD düşmanı ilan edersiniz sonradan.

Sistemimde:

i5-9400F İşlemci.
16 GB RAM.
Gigabyte H310M S2V 2.0 Anakart.

Bulunuyor.
Gigabyte almak bana daha mantıklı geldi nedeni ise Gigabyte'ın soğutması biraz daha iyi gibi geliyor bana ben öyle düşünüyorum açıkcası. Ayrıca Sapphire Pulse'de ısınma sorunu veya başka bir sorun olur mu diye korkuyorum.

Not:Şuan kullandığım ekran kartı GT 730 4GB.Sapphire Pulse 8GB olabilir fakat 8GB bana biraz fazla.Zaten yeni çıkan oyunlardan falan oynadığım yok.4GB yeterli diye düşünüyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı