RX 570 ısınma sorunu

naci0101

Hectopat
Ekran Görüntüsü (2).png

Ekran Görüntüsü (3).png

Ekran Görüntüsü (4).png

Ekran Görüntüsü (5).png

Arkadaşlar değerlerim bu şekilde genel olarak göründüğü üzere 84-85 derecelerde ve undervolt yapılı hali ile bu şekilde. -100 voltajdaki bu değerler bana fazla geldi. Kasamda 2 önde 2 tavanda 1 arkada toplam 5 adet fan bulunmakta. Ekran kartım ASUS STRIX 4 GB modeli. Çözüm önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Boşta sıcaklıklar nasıl? Kartı 2. el mi aldınız? Ayrıca ne kadar süredir kullanıyorsunuz ? belki termal macunu yenilenmesi gerekir.
Sistemin tüm parçalarını 0 aldım. Yaklaşık 3 ay önce topladım.
Çok ilginç. Kasa nedir? Test sırasında fan hızları nedir? Undervolt işlemini imzamdaki rehber ile sürücü içinden yapın bir de.
kasam bu

Son düzenleme:
Sistemin tüm parçalarını 0 aldım. Yaklaşık 3 ay önce topladım.

Kasam bu

Boşta sıcaklıklarınız 30 veya 35 dereceyi geçmiyorsa sorun yok sanırım çünkü kartınız silent özelliği var. Kartı zorlayan oyun veya program açtığınızda sıcaklık bir an için fırlayabilir. Fanların çalışma süresini göz önüne alırsak acaba uzun kullanımda da aynı sıcaklıkları mı alıyorsunuz?
Bu problemden tam emin olursanız çok geçmeden garantiye göndermenizi tavsiye ederim.

Boşta sıcaklıklarınız 30 veya 35 dereceyi geçmiyorsa sorun yok sanırım çünkü kartınız silent özelliği var. Kartı zorlayan oyun veya program açtığınızda sıcaklık bir an için fırlayabilir. Fanların çalışma süresini göz önüne alırsak acaba uzun kullanımda da aynı sıcaklıkları mı alıyorsunuz?
Bu problemden tam emin olursanız çok geçmeden garantiye göndermenizi tavsiye ederim.
Boşta 40 derece resimlerde var zaten. 15 dakikalık testte bu değere ulaştı uzun kullanımda bu değerler görünecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı