RX 570 ITX 6 Pin için 400W PSU yeterli mi?

YusufOZARMA

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, elimde 400W Platoon güç kaynağı var. Bayağıdır RX 460 ile kullanıyorum herhangi bir sıkıntısı ses çıkarması vs. yok.
Bu ITX versiyonunda 6 pin güç girişi var, benim güç kaynağımda da var. İşlemcim i3 2120 TDP değeri 65W, sizce bir sıkıntı çıkarır mı kart?

9799581204530.jpg

Neden elde kalır söylermisiniz ? Ben bayadır kullanıyorum platoon markasını onca elektirik gitti geldi hala pc taş gibi çalışıyor .
1 Saat ceza yedim anlamadım o yüzden cevap veremedim sorularınıza kusura bakmayın , İşlemciyi'de g4560 alıp düzelticem 1 ay içinde . Darboğaz dediğiniz olay nasıl yansır aydınlatırsanız sevinirim

Neden elde kalır söylermisiniz ? Ben bayadır kullanıyorum platoon markasını onca elektirik gitti geldi hala pc taş gibi çalışıyor .
1 Saat ceza yedim anlamadım o yüzden cevap veremedim sorularınıza kusura bakmayın , İşlemciyi'de g4560 alıp düzelticem 1 ay içinde . Darboğaz dediğiniz olay nasıl yansır aydınlatırsanız sevinirim
PSU ve kart uyumu hakkında konuşmuyorum. Değindim nokta kartın kendisi, modeli küçültmek için bazı güvenlik tedbirlerinden feragat edilmiş bir GPU.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı