RX 570 kullanıcıları memnun mu?

Elime 2 tane RX570 geçti 4 GB model. ROG STRIX modeli OC'li olduğu için WattMan'dan adamakıllı kullanamadım. Undervolt ile de uğraşmadım. Sattığım kişi bir sıkıntı olmadığını söyledi. Garip. Bir de Armor vardı, normalde Armor almam ama hem arızalı hem de çok ucuz fiyat olduğu için aldım. Tamirli kartın performansı hakkında pek bir şey söyleyemem ama sıkıntısı yok gibiydi tamirli olarak sattım.

Elime 2 tane RX570 geçti 4 GB model. ROG STRIX modeli OC'li olduğu için WattMan'dan adamakıllı kullanamadım. Undervolt ile de uğraşmadım. Sattığım kişi bir sıkıntı olmadığını söyledi. Garip. Bir de Armor vardı, normalde Armor almam ama hem arızalı hem de çok ucuz fiyat olduğu için aldım. Tamirli kartın performansı hakkında pek bir şey söyleyemem ama sıkıntısı yok gibiydi tamirli olarak sattım.
Sizde benim sorundan muzdarip olmuşsunuz bendede Rog strix vardı kartı değiştirdim sorun kalktı wattman siyah ekran oyunlarda sürekli donmalar vb bir şey dediğimizde de AMD düşmanı oluyoruz şaka gibi insanlar var

Sizde benim sorundan muzdarip olmuşsunuz bendede Rog strix vardı kartı değiştirdim sorun kalktı wattman siyah ekran oyunlarda sürekli donmalar vb bir şey dediğimizde de AMD düşmanı oluyoruz şaka gibi insanlar var
RX 570 kullanıcısıyım aynı sorunlar bendede var, ekran kartında nvidia 1 adım daha önde.

2500TL var iadem kabul olursa. O fiyata NVIDIA 1060 3GB var çevremde.

Önceden de AMD kullanmıştım RX 550 ondanda çok çekmiştim bunda da öyle olur diye uğraşmak istemedim.

500 serisinde çok var bu hata 5000 ya da 6000'de çok az var.
1060 iyi fakat 3 GB biraz darlayabilir sizi şahsen bu kartta bile 4 GB'nin yetmediği çok an oluyor.
Sistem 600 MB kullanıyor geriye 3.4 GB kalıyor o nedenle 1060 güçlü olsa da VRAM yetersiz.
1060'şa çok yakın bir performans veriyor ayrı yeten RSR ve FSR teklonojileride var Ray Tracing ne kadar yetersiz olsa da oda var.

Yeni konular

Geri
Yukarı