RX 570 Pulse alınır mı?

Makaleler
2
Yer
Türk Telekom Arena
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Bence alınmaz 80 dereceyi buluyor oyun sırasında ve 78 derecenin altına düşmüyor ama boşta 45 derce tabii. Kendim kullanıyorum bütçenizi biriktirip RX 580 ya da GTX 1660 almanizı öneririm.

Sıfır hali bile 1300 TL'ye bulunuyor, 2. el ve mining'li bir kart. Hayatta alınmaz, bulaşmayın.
Açıklamayı okudunuz mu? Mining yapılmamıştır yazmış özellikle.

Alınır, kullanıyorum nerdeyse tüm oyunları ultra'da açıyor. Bana baya temiz geldi kart. Oyunlarda maksimum 63 derece gördüm şimdiye kadar.

Bence alınmaz 80 dereceyi buluyor oyun sırasında ve 78 derecenin altına düşmüyor ama boşta 45 derce tabii. Kendim kullanıyorum bütçenizi biriktirip RX 580 ya da GTX 1660 almanizı öneririm.

Tamam teşekkür ederim. Bana yardım edebilir misiniz benim bütçem 3700TL. Bana özelden parçalar önerebilir misiniz?
900 TL bu ekran kartına verilmez sakın öyle bir hataya düşmeyin.

Neden? Sıfırı bile 1300TL.

Tamam teşekkür ederim. Bana yardım edebilir misiniz benim bütçem 3700TL. Bana özelden parçalar önerebilir misiniz?

Parçalar konusunda sadece ekran kartları ve islemciler hakkinda bilgim var ama cok detaylı değil başka arkadaşlar daha iyi yardımcı olacaktır. Yardım edemedim kusura bakmayın lütfen.

Geri
Yukarı