RX 570 sıcaklığı 89 derece

İnternetten 140 civarı bir fiyata MX 4 termal macun alın açın sürün güzelce baktınız düşmüyor derece içini açın temizleme yapın baktınız gene olmuyor kasa değiştirin veya fan ekleyin.
Kasa değişikliği için servise götürdüm adama dedim ekran kartının arkasına dokunamıyorum dedim,direkt chip gitmiştir dedi beni karalara bağladı.

Kasa değişikliği için servise götürdüm adama dedim ekran kartının arkasına dokunamıyorum dedim, direkt chip gitmiştir dedi beni karalara bağladı.

Termal macununuz kalitesiz ise düşünmeden Arctic MX4 alın sürün ekran kartına.

Ve çip gittiğini sanmıyorum gitse kart çalışmaz o nasıl mantık.

Armor en kötü 570 modelidir diğeri ise Sapphire ITX. Yine de 90'ları görmemesi gerekiyor, macunu az sür fazla olmasın. Servisçi ise bir halttan anlamıyor salladıkça sallamış.
Eki Görüntüle 1658430

Şöyle bir soğutma bloğuna sahip olduğu söyleniyor bu neyi soğutur ki kendini bile soğutamaz. 1 tanecik ısı borusu sadece.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Termal sorunu çözer mi ki? acaba

Bence macun bir halta yaramayacak eğer mümkünse o karttan kurtulmanı öneriyorum en azından takas vs. ile Nitro modelini al.
Bunu 2000t ye versem üstüne 1000t falan koysam 3000 e GTX 1650 Super vs mi alsam yada gtx 1060 6gb

Termal sorunu çözer mi ki? Acaba.

Sürdüğünüz macun gerçekten 10-15 TL'lik bir macunsa 89 yerine 80e indirir kasa ile uğraşıp biraz daha düşürürsünüz dereceyi veya satıp farklı modelde alabilirsiniz.

Termal sorunu çözer mi ki? Acaba.

Bunu 2000t ye versem üstüne 1000t falan koysam 3000'e GTX 1650 Super vs mi alsam ya da GTX 1060 6 GB.

3000e GTX 1660 Super veya 5600 XT alabilirsiniz 1650 Super'ler 2000 TL civarı.

Öyle bir şey yaparsanız 1000 TL verip yine aynı performansı alırsınız, onun yerine 3.200 TL civarına RX 6600 kartlar var ikinci elde.
Hocam gözünüzü seveyim bana RX serisinden bahsetmeyin çok fena halde soğudum AMD den.GTX öneriniz nelerdir?

Sürdüğünüz macun gerçekten 10-15 TL'lik bir macunsa 89 yerine 80e indirir kasa ile uğraşıp biraz daha düşürürsünüz dereceyi veya satıp farklı modelde alabilirsiniz.

3000e GTX 1660 Super veya 5600 XT alabilirsiniz 1650 Super'ler 2000 TL civarı.
Yok hocam ya nerede 2000 3000 den aşağı değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı