RX 570 sistem boştayken donuyor

Benim düşüncem değil herkes söylüyor gidin araştırın zaten o kadar ucuza SSD mi olur.
Adata marka SSD'ler de aynı fiyatta ve F/P olarak gayet iyi bir marka. Ayrıca siz düşüncenizi söylediniz ben de kendi düşüncemi söyledim. Kötü olduğunu kabul ettirmek için ısrar eden sizsiniz. Kişisel deneyiminiz varsa buraya yazın yoksa SSD markası kötü demenin konumuza faydası yok.

Adata marka SSD'ler de aynı fiyatta ve F/P olarak gayet iyi bir marka. Ayrıca siz düşüncenizi söylediniz ben de kendi düşüncemi söyledim. Kötü olduğunu kabul ettirmek için ısrar eden sizsiniz. Kişisel deneyiminiz varsa buraya yazın yoksa SSD markası kötü demenin konumuza faydası yok.
Adata SSD ler 250 tl civarında James Donkey 175 tl baya aynı fiyatta kimse önermiyor James Donkey i alt tarafı bir kaç hafta kullandınız sıkıntısını görmediniz diye iyi olduğu anlamına gelmiyor.

Adata SSD ler 250 tl civarında James Donkey 175 tl baya aynı fiyatta kimse önermiyor James Donkey i alt tarafı bir kaç hafta kullandınız sıkıntısını görmediniz diye iyi olduğu anlamına gelmiyor.
Ben 120GB modelini kullanıyorum, Adata 120GB ile fiyatını bir karşılaştırın. Kötü yorumlar var diye iyi yorumları niye göz ardı edeyim. Ayrıca kötü deneyimler elbette olacak, bu benim de problem yaşayacağım anlamına gelmiyor ki SSD ile yaşadığım bir sorun yok, gerek yaptığım benchmark testlerinde gerekse sağlık testlerinde. Bence siz ilk önce kendi sisteminizi kurun sonra başkalarına tavsiyelerde bulunun.

Aynen konumuz ssd değil, tartışmanın da bir anlamı yok. Bende James Donkey aldım yeterince iyimi değilmi 3 yıla kadar dayanır mı zamanla anlaşılacak bir şey, ayrıca 3 yıla kadar değişim garantisi veriliyor çok ucuz fiyatına göre benim için almaya değer bir riskte bir ürün, bunla ilgili konu zaten var burda tartışmayalım James Donkey SSD Alınır mı? - Technopat Sosyal

Önce anakart chipsetini güncelle
Daha sonra amd sitesinden en son ekran kartı sürücüsünü indir 19.7.2 olması lazım.
Ddu ile ekran kartı sürücüsünü kaldır
En son sürüm sürücüyü kur.

Aynen konumuz ssd değil, tartışmanın da bir anlamı yok. Bende James Donkey aldım yeterince iyimi değilmi 3 yıla kadar dayanır mı zamanla anlaşılacak bir şey, ayrıca 3 yıla kadar değişim garantisi veriliyor çok ucuz fiyatına göre benim için almaya değer bir riskte bir ürün, bunla ilgili konu zaten var burda tartışmayalım James Donkey SSD Alınır mı? - Technopat Sosyal
İki gündür herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Sorun çözüldü sanırım.

Konuyu hortlatıyorum ama aynı sorunu ben de yaşıyorum. Yalnız benim ekran kartım GTX 1060 6 GB ben bu sorunu MSI X570 anakart ve Ryzen 5 3600X işlemciye geçtikten sonra görmeye başladım. Önce Windows'tan kaynaklandığını düşündüm ama temiz kurulum yaptıktan sonra da devam etti. Açılıştan sonraki ilk yarım saat, 45 dakika içinde seste bozulma ve kasma oluyor aralıklar halinde sonra düzeliyor ama çok sinir bozucu çünkü oyun oynarken tam adamı vuracağımız sırada olabiliyor. Ben sorunun SSD diskten veya anakarttan kaynaklandığını düşünüyorum. Sizin sorununuz çözüldü mü?

Yeni konular

Geri
Yukarı