RX 570 undervolt rehberi

Sıcaklık 1 derece anca oynadı ama benim derdim sıcaklık değil kartın daha geç hurdaya çıkması ve biraz daha az yakması. 1270 civarları biraz fazla düşük değil mi? 2-3 FPS oynar aşağı yukarı bence.

@FalconPolat Hocam merhaba. Rehber için teşekkürler. Emeğinize sağlık. Bende ASUS Ex RX 570 OC var. Core frekansı: 1256 MHz. Besleme voltajı standart: 1031 mV. Sorum şu: Bu kartın voltajı fabrika çıkışlı düşük mü? -100 mV yapsam 900 mV sorun yaratır mı?

-37 yapmaya değmez en az -87 öneriyorum eğer Core frekansı 1340 ve altındaysa. konuyu açarken fazla test yapmamıştım daha fazla düşebiliyormuş voltaj o yüzden konu pek güncel değil siz -87'den başlayın. Ben şu an -100 de kullanıyorum.

Hocam bende MSI Armor RX 570 4 GB OC var. Sen bayağı bir ayar denemiş birine benziyorsun kullandığın en temiz Core voltage? / Core clock? / Memory clock? Neydi?

@FalconPolat Hocam merhaba. Ben ekran kartını değiştirdim. Fakat MSIAfterburner'da GPU power ayarı yok. Önceki ekran kartında bu ayar vardı. Programı kaldırıp tekrar kurdum ama nafile. Bilginiz var mı?

Ekran görüntüsü 2023-07-23 005410.png

Geri
Yukarı