RX 570 ve Ryzen 5 2600 ısınma problemi

MertEren94

Hectopat
Daha yeni RX570 (sanirim tek fanli), Ryzen 5 2600 ve 8 GB (3000MHz) RAM sistem aldim. 1 kasa fanı, ekran kartinda 1 fan, islemcinin de var ama cok guclu oyunlar oynamama ragmen ısınıyor. Cities Skylines, ETS 2 oynamama ragmen cok isiniyor. Ne onerirsiniz? 1 tane daha mi fan almam lazim? Hem internet gelince Witcher 3'de, Metro Exodus'da ne olur o isinma bilmiyorum. Ne yapayım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kasa hava akışı ne durumda bazı kasalarda maalesef hava akışı sorunlu oluyor kasanızı masa altında hava almayan yerlere koymayın özellikle yer gibi tozlu zeminler,bileşenler ile ilgili bir sorun olduğunu sanmıyorum kasayı daha açık bir ortama çıkarın daha sonra kapağını açın ve öyle deneyin aynı işlemi kapak kapalı şekilde deneyin böylece hava akışı kasa sorunumu yoksa bileşenlerde sıkıntı var mı görmüş olursunuz.

Msi Armor Rx570 8Gb sahibiyim.80 derece'de minumum. Sistemi yeni almışsınız iade etme imkanınız varsa iade edin. Kendi kartımla çok problem yaşadım hala da yaşıyorum. Yol yakınken kurtul istersen:)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı