RX 570 yüke binince kapanıyor

Mxpyma

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
RX 570 kullanıyorum. Yüke bindirince ekran gidiyor, AMD driverları çöktü diyor. Ekran kartı sürüclerini yenileme tuşları da bir işe yaramıyor. Bir 2 gün falan titreme vardı kartta, korktum, çıkardım, sonra da böyle oldu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güç limitini biraz arttırabilirsiniz. Onun dışında driver güncellenmiyorsa fiziksel olarak bozulmuş olabilir. DDU ile kaldırıp tekrar sürücüleri kurmanızda fayda var.

Güç limitini biraz arttırabilirsiniz. Onun dışında driver güncellenmiyorsa fiziksel olarak bozulmuş olabilir. DDU ile kaldırıp tekrar sürücüleri kurmanızda fayda var.

Şu anda deniyorum.

Arızanın ne olduğuna bağlı. RX 500 serisi ekran kartlarında en çok arıza ekran kartı belleklerinde görülüyor, ekran kartı belleği arızalanmışsa işin zor. Kartın garantisi varsa gönder.

Evet kartımda OC mevcut ama daha az watt çekiyor ve daha az ısınıyor OC sayesinde yani kart aynı performansata ama daha stabil yine de VRAM'larda arza olabilir.
Şu anda deniyorum.

Evet kartımda OC mevcut ama daha az watt çekiyor ve daha az ısınıyor OC sayesinde yani kart aynı performansata ama daha stabil yine de VRAM'larda arza olabilir.

Arzanın nerede oldğunu test etmenin bir yöntemi var mı?

Şunu fark ettim sıcaklık artında kasmaya başlıyor driverları indirdim normalde stres testinde direk pat diye kapanıyordu şimdi gine durdu sıcaklık artınca da kapattım hâlâ arza olabilir mi?

Son düzenleme:
Şu anda deniyorum.

Arzanın nerede oldğunu test etmenin bir yöntemi var mı?

Şunu fark ettim sıcaklık artında kasmaya başlıyor driverları indirdim normalde stres testinde direk pat diye kapanıyordu şimdi gine durdu sıcaklık artınca da kapattım hâlâ arza olabilir mi?
Ne kadar bi sıcaklıktan bahsediyoruz?

Yeni konular

Geri
Yukarı