RX 5700 XT alınır mı?

NQXT

Hectopat
Yer
𝒀𝑶𝒁𝑮𝑨𝑻/𝑴𝑬𝑹𝑲𝑬𝒁
Daha fazla  
Birçok kişi AMD ekran kartlarından şikayetci Sapphire RX 5700 XT Nitro + almayı düşünüyorum ama kulanıcı yorumları beni soğutuyor. RX 5700 XT yerine RTX2070 almak mantıklı geliyor. Sizce hangisi? Driver sorunları olsun ısınma sorunları olsun RTX2070 veya 2060 Super almak mantıklı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlış bilmiyorsam 5700 XT'nin en baştaki sürücü kaynaklı sorunları çözülmüştü. Kart daha yeni çıktığında ben de şikayetlerle karşılaşıyordum fakat son zamanlarda pek görmedim.

Dediğim gibi bahsettiğiniz sorunları genelde kart ilk çıktığı zamanlarda görmüştüm. Benim de kişisel tercihim Nvidia olurdu. Bir 5700 XT kullanıcısı gelirse daha iyi yardımcı olabilir diye düşünüyorum.

Hocam aklımda olan bir kart, MB511'den memnun musunuz?

MB 511'den kişisel olarak çok memnunum. Ancak öndeki 3 tane fan biraz fazla ses çıkarıyor. Ben kulaklıkla oynadığım için çok sorun olmuyor. Kuzenlerim buraya geldiğinde çok ses çıkarıyor diyorlar. Fan çoklayıcısı gibi bir şey vardı onu alırsanız sorun çözülür. Soğutma anlamında hiçbir sorun yok gayet güzel. İmzamda gördüğünüz sistemle Witcher 3 en yüksek ayarlarda ısılar 65 dereceyi geçmiyor.

MB 511'den kişisel olarak çok memnunum. Ancak öndeki 3 tane fan biraz fazla ses çıkarıyor. Ben kulaklıkla oynadığım için çok sorun olmuyor. Kuzenlerim buraya geldiğinde çok ses çıkarıyor diyorlar. Fan çoklayıcısı gibi bir şey vardı onu alırsanız sorun çözülür. Soğutma anlamında hiçbir sorun yok gayet güzel. İmzamda gördüğünüz sistemle Witcher 3 en yüksek ayarlarda ısılar 60 dereceyi geçmiyor.

Bildigim kadarıyla kendi icerisinden bir adet fan coklayıcısı çıkıyor ama siz sorunu extra bir şey alarakmı cözdünüz?

Yeni konular

Geri
Yukarı