RX 5700 XT i5-9600K sistem ederi nedir?

495591

Decapat
Buraya CPU Z ile aldığım bir raporu atıyorum ve de çok detay istemeyenler için birkaç parçanın ismini.

RX 5700 XT Special Edition Sapphire.

i5-9600K

8x2 16 GB 3200MHz RAM.

500 GB SSD, 2 TB HDD.

Bu sistemi satmak istiyorum ve değerini merak ediyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Kasa thermaltake level 10 gt dir
VJVthermaltake-level-10-gt-oyun-kasasi-psu-yok-2017.jpg

Son düzenleme:
Sistem şeklince satılmaz satılsa da ederinin altında satılabilir. Parça parça (ekran kart + kalan sistem şeklinde) satılması daha mantıklı.
bana sistem olarak daha kolay satılır gibi geliyor. ve zaten parça parça uğraşamam bir an önce satmak istiyorum 2 3 bin fark olacaksa gerek yok

dediğiniz fiyatı aklımda tutup birde kendim araştıracağım saolun

dediğiniz fiyatı aklımda tutup birde kendim araştıracağım saolun
O fiyata 11000-12000 diyelim aşağısı ölü fiyat zaten.
hocam benim sadece kasa bile 3k zaten bence aşağı indirmeye gerek yok
Hocam kasanıza ilan açıp koyun bence bir iki almayacak kişi haricinde yazan olmayacaktır. Ama bu benim fikrim tabii.

O fiyata 11000-12000 diyelim aşağısı ölü fiyat zaten.

Hocam kasanıza ilan açıp koyun bence bir iki almayacak kişi haricinde yazan olmayacaktır. Ama bu benim fikrim tabii.
18.000 TL Nakit şeklinde bir mining ci arkadaşa bütün sistemi sattım ( kendisi sadece ekran kartını istediğini söyledi ancak tek şeklinde satmayacağımı belirttim ) ( fiyata monitör klavye mouse kulaklık dahil )
18.000 TL Nakit şeklinde bir mining ci arkadaşa bütün sistemi sattım ( kendisi sadece ekran kartını istediğini söyledi ancak tek şeklinde satmayacağımı belirttim ) ( fiyata monitör klavye mouse kulaklık dahil )
arkadaşlar satamadım arkadaş sözleşme imzalamak istemediği için vazgeçti almaktan son anda ( faturasız cihazlar ile mining yapıyorlardı başıma iş almayayım diye sözleşme imzalatmak istedim yapmadı :/)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı