RX 5700 XT nasıldır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben de dedim aynısı ama pek şey edilmedi :D üstüme 2080 Super ile karşılaştırma videosu da koydum ona da kimse şey etmedi :D.

Ben kartı 3323₺'ye aldım, o zaman 2070 Super 6000'e kadar dayanıyordu hatta geçtiği modeller bile vardı. Yeni güncellemeden sonra kart 2080 Super ile karşılaştırılıyor. Teknoloji çok ilginç :D.

2080SUPER kullanıyorum abimde 5700XT var işlemci 3800X abimde 3700X var 20 30 FPS fark var ortalamada oda abim siyah ekrandan geçip Windows'u görürse. Hala daha WattMan alan bir sürü arkadaşım var 5700XT ile.

Kullanıyorum şahsen. GP adlı modellerde sıkıntı yok. Sapphire modelleri en sorunlu AMD kartları.

AMD'yi gömen birçok kişi gördüm fakat AMD olarak Sapphire markasını gömeni ilk defa görüyorum.

2080SUPER kullanıyorum abimde 5700XT var işlemci 3800X abimde 3700X var 20 30 FPS fark var ortalamada oda abim siyah ekrandan geçip Windows'u görürse. Hala daha WattMan alan bir sürü arkadaşım var 5700XT ile.
Arkadaşlarınız kartlarını garantiye yollasın. Güncellemelerden sonra hala hata alıyorlarsa başka sorun var demektir, ben bu zamana kadar hiç WattMan hatası almadım.

Arkadaş 5000 TL civarına RTX 2070S bulamadı. Ben de ona buldum işte.
Rx 5700 XT'den daha ucuz bu arada demişsiniz o yüzden. Mantıksız oluyor o şekilde yani :'))

Arkadaşlarınız kartlarını garantiye yollasın. Güncellemelerden sonra hala hata alıyorlarsa başka sorun var demektir, ben bu zamana kadar hiç WattMan hatası almadım.

RX 5700 XT'den daha ucuz bu arada demişsiniz o yüzden. Mantıksız oluyor o şekilde yani :'))

Korona da 3ay beklemek isteyebilirsin seni bilemem.

Rx 5700 XT'den daha ucuz bu arada demişsiniz o yüzden. Mantıksız oluyor o şekilde yani :'))
Anlamamak istemiyorsun galiba? Arkadaşın mesajında RX 5700 XT 5000 TL. Benim attığım link ise 4800 TL civarı. Bunu anlamıyor musun?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı