RX 5700 XT nasıldır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şuna bir bakın bence :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Aynısını attım 2-3 sayfa öncesinde. Maalesef çok fanboy var burada, anlamaları güç kartı kullanmadıkları için.

Bu arada 1 yıl önce de NVIDIA fiyatları aynıydı. Neden böyle oldu yaw :D? Ben 3.5k aldığım zaman 5K'dan başlıyordu 2070S.

Aynısını attım 2-3 sayfa öncesinde. Maalesef çok fanboy var burada, anlamaları güç kartı kullanmadıkları için.

Bizzat abimle kiyasladik 3 hafta önce hangi sürüm bilmiyorum rahat 20 25 FPS fark var bende size video atayım o zaman 100 video varsa 98i bariz uçurum var.

Bizzat abimle kiyasladik 3 hafta önce hangi sürüm bilmiyorum rahat 20 25 FPS fark var bende size video atayım o zaman 100 video varsa 98i bariz uçurum var.
Uçurum olması normal, test sistemlerinde kullanılan bileşenler birbirlerinden farklı. Fakat genel olarak baktığın zaman yeni gelen güncellemeden sonra kart sınırlarını aştı, hataları ortadan kalktı hatta gördüğünüz gibi insanlar kartı 2080 Super ile kıyaslamaya başladı.

Uçurum olması normal, test sistemlerinde kullanılan bileşenler birbirlerinden farklı. Fakat genel olarak baktığın zaman yeni gelen güncellemeden sonra kart sınırlarını aştı, hataları ortadan kalktı hatta gördüğünüz gibi insanlar kartı 2080 Super ile kıyaslamaya başladı.

3800X vs 3700X RAM'ler aynı beraber toplamıştık indirimlerde. Bende diyorum ki 100 video varsa 98'i bariz fark var daha 2070 Super'den iyi bir kart olamadan 2080SUPER ile kıyaslamayın.
Bilmeden kırdığım birisi varsa kusura bakmasın sonuçta ikisi de para vererek alınan birer cihaz birbirmize düşmeye gerek yok hayırlı akşamlar yazan olursa şarjım bitiyor mobildeyim gec bakabilirim.

Son düzenleme:
Keşke biraz 500 serileri ile de ilgilense. Herhalde AMD kartlarda sorun yaşamamak için herhalde hep en yenilerini almak gerekiyor.

Örnek vereyim, aldığın bir ürün neden gayet iyi ve sorunsuz çalışıyorsa, gömeceksin arkadaşım?
Gömerim kral, TR200 kullanıcısıyım 1 yil oldu be sağlık durumu %96 okuma yazma hızında hiçbir sorun yok ama bende iyi olması, diger yüzlerce insanın yaşadığı sıkıntıyı silip atmaz. Kimseye önermiyorum. Bunun NVIDIA ya da AMD ile alakası yok, adam gibi karti kim çıkarır ve cebime kim uyarsa alır geçerim. 2007'den bu zamana kadar AMD ekran karti kullandım ve siyah ekran sorunu hep vardı. 2007'den bu yana yazılım sorunu olduğuna inanmıyorum. Sadece RX470 düzgün kullandım onda da islemci beklemiyordu. Yani tüm gücünü kullanamadigim için ürünün sağlam olup olmadığı meçhuldu. RX570'i A8 7650K ile kullanırken hiçbir sorun yoktu ama ne zaman 2600X'e geçtim. Donma, siyah ekran belasi yine beni buldu dedim. O kadar konu açtım ve millet o sorun ekran kartinda çıkmasın görürüm dedi, ekran karti arızalı çıktı ve RMA raporu ile iade aldım paramı. Tabii yazması kolay ama 5 ay yatan parçalarım ve sonraki alacağım ekran kartına gelen zam ile ettiğim zarari anlatmaya gerek yok. AMD CPU yönünden çok iyi ama ekran karti yönünden güldürmedi. Zaten soyle bakıldığı zaman dünya satış oranında daha az olmasına rağmen, ariza oranında yüksek. 6000 serisi de aynı olacak farklı olmayacak. İnsanlar yazılımsal diyor ki bence çoğu donanımsal, insanlar yazılım yapamayan bir şirketten ekran karti yapmasını beklemesi de ilginç bir olay. NVIDIA'ya geleyim, kullaniyorum ama karaktersiz bir firma. 3000 serisi için, yeni çıkan sürücü ile 2000 serisinin stabilesini bilerek bozdular. FPS'im düştü ama kullanabiliyorum. Yani kullanıyorsun diye iyi anlamına gelmiyor.

Gömerim kral, TR200 kullanıcısıyım 1 yil oldu be sağlık durumu %96 okuma yazma hızında hiçbir sorun yok ama bende iyi olması, diger yüzlerce insanın yaşadığı sıkıntıyı silip atmaz. Kimseye önermiyorum. Bunun NVIDIA ya da AMD ile alakası yok, adam gibi karti kim çıkarır ve cebime kim uyarsa alır geçerim. 2007'den bu zamana kadar AMD ekran karti kullandım ve siyah ekran sorunu hep vardı. 2007'den bu yana yazılım sorunu olduğuna inanmıyorum. Sadece RX470 düzgün kullandım onda da islemci beklemiyordu. Yani tüm gücünü kullanamadigim için ürünün sağlam olup olmadığı meçhuldu. RX570'i A8 7650K ile kullanırken hiçbir sorun yoktu ama ne zaman 2600X'e geçtim. Donma, siyah ekran belasi yine beni buldu dedim. O kadar konu açtım ve millet o sorun ekran kartinda çıkmasın görürüm dedi, ekran karti arızalı çıktı ve rma raporu ile iade aldım paramı. Tabii yazması kolay ama 5 ay yatan parçalarım ve sonraki alacağım ekran kartına gelen zam ile ettiğim zarari anlatmaya gerek yok. AMD CPU yönünden çok iyi ama ekran karti yönünden güldürmedi. Zaten soyle bakıldığı zaman dünya satış oranında daha az olmasına rağmen, ariza oranında yüksek. 6000 serisi de aynı olacak farklı olmayacak. İnsanlar yazılımsal diyor ki bence çoğu donanımsal, insanlar yazılım yapamayan bir şirketten ekran karti yapmasını beklemesi de ilginç bir olay. NVIDIA'ya geleyim, kullaniyorum ama karaktersiz bir firma. 3000 serisi için, yeni çıkan sürücü ile 2000 serisinin stabilesini bilerek bozdular. FPS'im düştü ama kullanabiliyorum. Yani kullanıyorsun diye iyi anlamına gelmiyor.

Bana geliyor, sana gelmiyorsan ne yapabilirim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı