RX 5700 XT Nitro+ ile Ryzen 5 2600X kombinasyonu

Bu gerçekten kullanılabilir ya aşırı güzel bir görüntü verir ben bunu koydum kafaya 5700xt lerin görüntüsünü beğenmeyenler. Işıklı mışıklı sistem isteyenlere ideal bence :D
Yanlis atmisim, duzelttim cok pardon. Valla 300TL fazlasina direk RGB li satiliyor. Duz alip 250TLe daha sonra fan alabilmek de cok iyi.

Hayirli olsun.

Adamda 2600X var dar bogazdan bahsediyonuz ... Bende 2600 var Sapphire Radeon RX 5700 XT Nitro + RAM 16 GB Corsa'i. ASUS Prime b 450 mk. PSU 850 Gold. SSD Samsung 860 Evo. Sogutucu MSI Core Frozr L. Ne dar bogaz ne de başka bisey oyunlar akici. İslemci Auto 3.90 Hz'yi goruyor oyunlar ates ediyor. PC kasasi 5 fanli biri eksoz. Arkadasin sikintisi tüm diriverlardan ya da isinmadan dolayi düşüşler goruyor olabilir. Işlemci gayet stabil calişmakta yannisiniz var... Bu yazdiklarim umarim 5700 Nitro+ve Ryzen 2600 dusunenlere bilgi olur. Konuyu acan arkadaş belki coktan degisti islemciyi neyse iyi forumlar.

Beyler Ryzen 5 3600 - RX 5700'lü sistem için 650W yeterli midir?

Yeter

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı