RX 5700 XT Nitro+ ile Ryzen 5 2600X kombinasyonu

Tabii kide verir aynı kart değil mi sonuçta ve bildiğim kadarıyla en fazla performans veren kart Pulse modeli sanırım.
Hayır, Sapphire'ınm en iyi modeli Nitro+ fakat arkadaş için söylüyorum Pulse ve Gigabyte Gaming OC de fiyatına göre çok iyi iki karttır kendileri 5700XT ailesi için.

Hayır, Sapphire'ınm en iyi modeli Nitro+ fakat arkadaş için söylüyorum Pulse ve Gigabyte Gaming OC de fiyatına göre çok iyi iki karttır kendileri 5700XT ailesi için.

Anladım. Aslında,evet performansa da önem veriyorum ama uzun ömürlü olması da çok önemli. Sıcaklık konusunda AMD çok konuşulduğu için soruyorum.

Anladım. Aslında,evet performansa da önem veriyorum ama uzun ömürlü olması da çok önemli. Sıcaklık konusunda AMD çok konuşulduğu için soruyorum.
Ben sana fiyatına göre en iyi kartları söyledim. Şuradan da bakabilirsin hatta:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

xxxxx.png

İkiside uzun ömürlü kartlar zaten. Sıcaklık sıkıntısı diye bir şey duymadım, görmedim ben. Başka model alıp işlemciyi Ryzen 5 3600 yapabiliyorken yapmamak bence saçmalık olur zaten 3600 aldığınız zaman darboğaz diye bir şey olmayacak ve FPS 2600'e göre daha yüksek olacak.

Aynısını yapacaktım Youtube'da birkaç video izledikten sonra ryzen 5 3600 - RX 5700 kombinasyonunu yapmaya karar verdim. Çünkü daha fazla fps veriyor 3600'lü sistem.

Aynısını yapacaktım Youtube'da birkaç video izledikten sonra ryzen 5 3600 - RX 5700 kombinasyonunu yapmaya karar verdim. Çünkü daha fazla fps veriyor 3600'lü sistem.
Evet bu daha mantıklı. İleride ekran kartı değiştirme olanağı da sağlıyor. Ben de bu nedenle 3600+1660 Ti aldım :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı