RX 5700 XT Nitro+ sıcaklık değeri normal mi?

Kasa hava akışınız bir tık kötü olabilir fakat onun dışında o kadar zorlamanıza rağmen normal değerler.

Oyun esnasında siyak ekran alıyorum. Bazen kasa çalışmaya devam ediyor siyah ekran geliyor bazen her ikisi de kapanıyor.

Ben farklı sorunlar yaşadım. Bilgisayarı açtığımda ekran gidip geliyordu siyah ekranda geliyordu karıncalanmada oluyordu titremede oluyordu. Kabloyu değiştim sorun çözüldü. Güncellemeden sonrada yeşil ekran sorunu aldım PC kendini resetliyordu. O şekilde PSU’dan ikili kablo bağlantısı yaptım çözüldü.

Ben farklı sorunlar yaşadım. Bilgisayarı açtığımda ekran gidip geliyordu siyah ekranda geliyordu karıncalanmada oluyordu titremede oluyordu. Kabloyu değiştim sorun çözüldü. Güncellemeden sonrada yeşil ekran sorunu aldım PC kendini resetliyordu. O şekilde PSU’dan ikili kablo bağlantısı yaptım çözüldü.
Rt 5700 Xt yüksek enerji gücüyle çalışan kartlar bu yüzden iki adet 8 pin girişi var. Sertifikasız ve kalitesiz PSU'ların 8 pinlik bağlantısı genelde ikinci pin bağlantısını birinci pin'den alıyor bu da Rt 5700 Xt de siyah ekrana kapanmalara neden oluyor. Video izlerken ekran gidip gelmesi bende de oluyor.
% 95 ihtimal Ekran kartı pin girişlerinden bu konudan muzdarip olan baya insan var Forumlarda.

RT 5700 XT yüksek enerji gücüyle çalışan kartlar bu yüzden iki adet 8 pin girişi var. Sertifikasız ve kalitesiz PSU'ların 8 pinlik bağlantısı genelde ikinci pin bağlantısını birinci Pin'den alıyor bu da RT 5700 XT'de siyah ekrana kapanmalara neden oluyor. Video izlerken ekran gidip gelmesi bende de oluyor.
% 95 ihtimal ekran kartı pin girişlerinden bu konudan muzdarip olan bayağı insan var forumlarda.

Sen sorununu çözdün mü? Bende 2 aylık kullanımdan sonra böyle bir sorun oluştu anlamadım. Belkide tesadüf kablonun birini söksem belki bir daha olmayacak.

Sen sorununu çözdün mü? Bende 2 aylık kullanımdan sonra böyle bir sorun oluştu anlamadım. Belkide tesadüf kablonun birini söksem belki bir daha olmayacak.
Çözmedim ancak eminim Pazartesi Gold sertifikalı bir psu siparişi vericem.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yabancılar bile aynı sorundan muzdarip ☺

Geri
Yukarı