RX 5700 XT Nitro+ sıcaklık değeri normal mi?

Çözmedim ancak eminim pazartesi Gold sertifikalı bir PSU siparişi vereceğim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
yabancılar bile aynı sorundan muzdarip ☺

😀😀 Ben ASUS'un güç kaynağını alırken bayağı araştırdım hiçbir yerde bulamadım 750W olanını. Bir akşam yine bakınırken Vatan Bilgisayar stoğunda gördüm aldım. Şu an hala hiçbir yerde yok galiba.
10 yıl garantili tam modüler olması tercih sebebim oldu. Diğer markalara 800-900 verene kadar 300 daha ekledim aldım. Fakat tüm parçalarda bu düşünceyle gittiğim için şuan monitörsüzüm 😀😀

😀😀 Ben ASUS'un güç kaynağını alırken bayağı araştırdım hiçbir yerde bulamadım 750W olanını. Bir akşam yine bakınırken Vatan Bilgisayar stoğunda gördüm aldım. Şu an hala hiçbir yerde yok galiba.
10 yıl garantili tam modüler olması tercih sebebim oldu. Diğer markalara 800-900 verene kadar 300 daha ekledim aldım. Fakat tüm parçalarda bu düşünceyle gittiğim için şuan monitörsüzüm 😀😀
Siyah ekran almaktansa kalitesiz bir monitörü yeğlerim diğer parçaları kalite alarak iyi yapmışın . ☺

merhabalar amd radeon 5700xt var ekran kartı mınıg kazıyorum bıray boyunca calıstrırısam herangı bı problem olurmu acaba sıcaklık derecesı 72

Geri
Yukarı