RX 5700 ve RX 5700 XT hala sorunlu mu?

Teşekkürler

Bunlarda CS GO değerleri ;
ben bir sorun göremiyorum. Değerler kart kullanımı ile eş değer ilerler. bende de rtx 2060 vardı valorantta mesela %30 kullanımda düşük değerler kullanıyordu. ama sırf içinizib rahat etmesi için furmark indirir misiniz bir de? 5dk stress test yapıp onun ss’ni yükleyin değerleri hep beraber görelim.

ben bir sorun göremiyorum. Değerler kart kullanımı ile eş değer ilerler. bende de rtx 2060 vardı valorantta mesela %30 kullanımda düşük değerler kullanıyordu. ama sırf içinizib rahat etmesi için furmark indirir misiniz bir de? 5dk stress test yapıp onun ss’ni yükleyin değerleri hep beraber görelim.
İyide 109 FPS çok az değil mi, yani bundan önceki kartım GTX 1060'idi onda bile 160'dan aşağı düşmezdi...

Ben bir sorun göremiyorum. Değerler kart kullanımı ile eş değer ilerler. Bende de RTX 2060 vardı Valorant'ta mesela %30 kullanımda düşük değerler kullanıyordu. Ama sırf içinizib rahat etmesi için FurMark indirir misiniz bir de? 5dk stress test yapıp onun SS’ni yükleyin değerleri hep beraber görelim.

Haklısınız FurMark'da düşük bir güç sergilerse direk servise yollayın bence :).

o fotoyu ben de yeni gördüm. furmarkda 5dk stress test yapıp göndere misiniz? Bir de sistemde kartı zorlayacak bir oyun var mı? warzone gibi?
Şimdi deniyorum Furmark testini, hangi değerleri seçip yapayım? Squad var baya zorlayacağını düşünüyorum.

Dosya Ekleri

• hangi ayar.jpg
    hangi ayar.jpg
    47,8 KB · Görüntüleme: 30
Modelle alakası olmayan saçma sapan AMD sürücüleri işte. Nitro Plus modelini aldım 1 ay denedim anında sattım iade kabul etmedi kutu yırtık diye zor kurtuldum. AMD sorunları çözdücüler üşüşmeden yazayım dedim. Daha bugün yeni AMD sürücüsü yayınlandı forum sürücü sorunu konularıyla doldu, GPU'da verdiğim para haram olsun zarar ettirdi bana. CPU'da ise çok iyiler o ayrı mesele.

Yeni konular

Geri
Yukarı