RX 5700 XT ve R5 3600 sistem toplama

Farkettim fakat sepetinde indirimli fiyatta bu sabah vericem siparişi 2'dir yaşıyorum bu indirim sorununu bu kadar hızlı bitmemesi lazım aslında. Artık sepetimde de indirimli fiyatta değil.
Kaçırmış olduk. Bende alıp/almama arasında kalmıştım. Dediğiniz gibi çabuk bitti.

Kaçırmış olduk. Bende alıp/almama arasında kalmıştım. Dediğiniz gibi çabuk bitti.

Benim sıfır kapalı kutu sistemiim var isterseniz görüşelim. Üst seviye.
Fark ettim fakat sepetinde indirimli fiyatta bu sabah vereceğim siparişi 2'dir yaşıyorum bu indirim sorununu bu kadar hızlı bitmemesi lazım aslında. Artık sepetimde de indirimli fiyatta değil.

Benim sıfır kapalı kutu sistemiim var isterseniz görüşelim. Üst seviye.

Açılan konu sistem uyumlu mu?
Verilen cevaplar "Vatan'dan alınmaz."
Sistem iyi ama SSD'de sorun yaşayan arkadaş vardı. Bunu göz önünde bulundurun. Nedense İtopya diyince herkes bi sorun yaşıyor. Biz alınca neden sorunsuz geliyor?
Sistem iyi SSD şüpheli.

Açılan konu sistem uyumlu mu?
Verilen cevaplar "Vatan'dan alınmaz."
Sistem iyi ama SSD'de sorun yaşayan arkadaş vardı. Bunu göz önünde bulundurun. Nedense İtopya diyince herkes bi sorun yaşıyor. Biz alınca neden sorunsuz geliyor?
Sistem iyi SSD şüpheli.
SSD'yi değiştirdiğimi belirtmiştim zaten hemen almıyacağım vatandan indirimleri bekliyeceğim virüs olayıda yatışmış olur.

Farkettim fakat sepetinde indirimli fiyatta bu sabah vericem siparişi 2'dir yaşıyorum bu indirim sorununu bu kadar hızlı bitmemesi lazım aslında. Artık sepetimde de indirimli fiyatta değil.

Tekrar indirim başlamış.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı