RX 5700 XT vs RTX 2070

RX 5700XT, RTX 2070 ve RTX 2070 Super arasında performans veren bir kart. RTX 2070'den iyidir ama daha risklidir. Fiyatlarının aynı olduğu durumda RTX 2070 tercih edilebilir. Sürücü hatalarının giderilmesini ve kartın stabil çalışacağı günleri beklerim diyorsanız RX 5700XT güzel bir tercih olur.

RX 5700XT alınacaksa MSI RX 5700XT Gaming X alınabilir.
Dediğim gibi daha önce AMD ile çok başım yandı. Yine olmasını istemiyorum. Bu yüzden RTX 2070 alıcam galiba. Yardımlarınız için teşekkür ederim. Konu kilitlenebilir.

RTX 2070, 2080 ve 2080Ti da ilk çıktığında herkesin elinde patladı benim de olduğu gibi. Ama sorunu yazılımsal değil donanımsaldı ve RMA süreci ile düzeltildi. Yazılımsal olunca beklemekten başka çare kalmıyor bu yüzden sizin için 2070 daha mantıklı olur ama bana kalırsa 2070S alın. Belki ilk üretim 2070'ler kalmıştır piyasada ki sanmıyorum ama ihtimal olabilir.

Dostum ben olaya şöyle bakıyorum. 2 tane benzer özellikli ürün var diyelim. Bir tanesi 3 TL diğeri 4 TL . Eğer benim bütçem yeterliyse daha kaliteli daha uzun ömürlü olanı yani 4 TL olanı alırım. Eğer o kadar param yoksa 3 TL olana yönelirim. Kıyafet alışverişinde bile böyle düşünürüm hep. Paran varsa 2070S al black friday indirimlerinde. Paran yoksa o kadar AMD'ye yönel.

AMD kartlar NVIDIA'ya göre biraz daha fazla ısınıyor ama AMD yine de güzel bir kart o ısının da çok sıkıntı yaratacağını düşünmüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı