RX 5700XT ekran kartı satılmalı mı?

Bu piyasa sonsuza dek bu şekilde gitmeyecek. Bence satman en ideali. Bu piyasa da bilerek bu kadar yüksekten almak isteyen enayi çoksa sat ve sene sonuna stok sorunu da kalmaz. Muhteşem cuma indirimleri gibi indirimlerle o sattığın fiyata 3 tane ayni seviyede ekran kartı alma şansın olur. Tabi ekran kartsız belli bir süre geçirmen gerekecek veya ucuza 1030 1050 ti falanda alabilirsin 1080p de çoğu oyunu low ayarlarda kasmadan oynatır, bu idarelik bir ekran kartın olur.
Bir tek kartlarını satan arkadaşlar zeki değil mi? Satın alan arkadaşlar enayi? Hmm...😏 Lütfen empati yapınız. Kendim mining gibi işler ile uğraşmıyorum fakat uğraşan bir çok kişi tanıdım. Bu kadar insan kar yapıyor kart satıyor bu fiyatlara da zeki oluyorlar ama satın alan kişiler enayi oluyor. Valla yakıştıramadım. Neden bir şeyler söyleme gereği duydum onu da bilmiyorum fakat zor işler. Alan memnun satan memnun ise neden birilerine bir takım bilmediğiniz tanımlamalar yapıyorsunuz acaba? Doğru sizin olan biten tek bir kartınız var. :)

Bir tek kartlarını satan arkadaşlar zeki değil mi? Satın alan arkadaşlar enayi? Hmm...😏 Lütfen empati yapınız. Kendim mining gibi işler ile uğraşmıyorum fakat uğraşan bir çok kişi tanıdım. Bu kadar insan kar yapıyor kart satıyor bu fiyatlara da zeki oluyorlar ama satın alan kişiler enayi oluyor. Valla yakıştıramadım. Neden bir şeyler söyleme gereği duydum onu da bilmiyorum fakat zor işler. Alan memnun satan memnun ise neden birilerine bir takım bilmediğiniz tanımlamalar yapıyorsunuz acaba? Doğru sizin olan biten tek bir kartınız var. :)
Ben alanın zeki, almayan kişinin de zeki olmadığı gibi bir şey söylemedim. Lütfen bir takım şeyleri kafanızda uydurmayın. Ben burada alanla satanın memnun olmadığını da söylemedim. Bana göre 300-400 dolar seviyesinde ki bir karta gidipte 1200-1500 dolar vermek enayiliktir dedim. Bu kişi bu karttan çok daha fazla kar yapıp yapmaması beni alakadar etmiyor. Benim burada ki enayi tabirimin sebebi şu; eğer her iki tarafta o kartın ederinin o olmadığını bu durumlar geçtikten sonra neredeyse çok az miktarlarda satılacağını bile bile alması enayiliktir. Madencilik derseniz bu yıl içerisinde bitiyor ETH'nin mining olayı ve diğer coinlerde de ETH kadar değerli değil. Bu süre zarfında diğer coinler değerlenip mining yapılmaya başlansa bile bu geçen süre de yeni çıkacak kartlarla çok daha iyi seviyelerde yapılabilir olacaktır. Ben bu tür olayları düşünerek söylüyorum enayi diye. Tabi ki herkesin bu yorumuma katılmasını beklemiyorum, herkes kendi özgür hür düşünceye sahiptir. Tekrar söylüyorum eğer 300-400 dolar seviyesinde ki bir karta her şeyi bilmesine rağmen gidipte 1200-1500 dolar arası para veriyorsa net enayidir.

Geri
Yukarı