RX 5700XT görüntü kesme ve sürücü silme hatası

stenntugra

Centipat
Daha fazla  
Gigabyte Aorus RX 5700XT kartını yaklaşık bir aydır kullanıyorum, bundan 3 saat önce başlayan ve her 1 buçuk saatte tekrarlayan bir görüntü kesme ve driver silme olayı var, kartta ilk defa böyle bir şey yaşadım nasıl bir çözüm yolu izlemeliyim?

Driver kurmaya çalıştığımda hata 207 alıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
DDU programı ile güvenli modda sürücüleri sil ve kendi sitesinden en güncel sürümü yükle.

Görüntü kesme için ise monitorun amperi yetmiyordur belki.

Klasik AMD yazılım sorunu. Eski sürücünüzü güvenli modda DDU ile silip eskiden hata almadığınız bir sürücü kurun.

Gerçekten. AMD kartları ben o yüzden tercih etmiyorum biraz daha fazla ver NVIDIA kullan.

Görüntü kesme için ise monitorun amperi yetmiyordur belki.

Gerçekten. AMD kartları ben o yüzden tercih etmiyorum biraz daha fazla ver NVIDIA kullan.

Ben kullanıyorum ama 6000 serisi benimki bildiğim kadarıyla 5000 serisinde bu sorunlar fazla. Ben sorun yaşamadım ama almadan önce bakmıştım bayağı.

Ben kullanıyorum ama 6000 serisi benimki bildiğim kadarıyla 5000 serisinde bu sorunlar fazla. Ben sorun yaşamadım ama almadan önce bakmıştım bayağı.

Vallahi AMD her zaman sorunlu bir kart bana göre işlemcisi alınır ama ekran kartı zor durumda kalmadıkça alınmaz.

@LuckyThing @Murat Çelebi DDU İle ekran kartı sürücülerini silip tekrardan güncel sürümü yükledim, şu an bir problem yok, Monitör amper olayı hakkında herhangi bir fikrim yok ki monitörüm Rampage RM-244 Flash sürücü konusunda ise AMD aldığıma pişmanım sürücü olayı leş gibi.

@LuckyThing @Murat Çelebi DDU İle ekran kartı sürücülerini silip tekrardan güncel sürümü yükledim, şu an bir problem yok, Monitör amper olayı hakkında herhangi bir fikrim yok ki monitörüm Rampage RM-244 Flash sürücü konusunda ise AMD aldığıma pişmanım sürücü olayı leş gibi.
Siyah ekrana, masa üstünde, tarayıcıda, video izlerken de düşüyormu?

@LuckyThing @Murat Çelebi DDU ile ekran kartı sürücülerini silip tekrardan güncel sürümü yükledim, şu an bir problem yok, monitör amper olayı hakkında herhangi bir fikrim yok ki monitörüm Rampage RM-244 flash sürücü konusunda ise AMD aldığıma pişmanım sürücü olayı leş gibi.

Başka monitörde deneme şansın var mı?

Geri
Yukarı