RX 5700XT Satılmalı mı?

Selam arkadaşlar. Uzun zamandır pek bilgisayar başında vakit geçirmiyorum ve bu kadar güçlü bir bilgisayara ihtiyacım olmadığını düşünmeye başladım. Sizce satmalı mıyım? Daha düşük bir model alarak arta kalan para ile de başka şeyler yaparım. Ne kadar bir fiyata satılabilir sizce? Modeli MSI RX5700 XT Mech OC modeli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence satmayın. İleriki zamanlarda tekrar ihtiyacınız olursa tekrar masraf yapmazsınız.
Aldığınız ürünü kullanın!
Çok güçlü oyunlar oynamıyorum. Bu kadar güçlü bir ekran kartına ihtiyacım yok ve 11. Sınıfa geçtim biraz daha eğitimime odaklanmak için de güzel bir teşvik olur.

Çok güçlü oyunlar oynamıyorum. Bu kadar güçlü bir ekran kartına ihtiyacım yok ve 11. Sınıfa geçtim biraz daha eğitimime odaklanmak için de güzel bir teşvik olur.
Ben senin yerine olsam mining yapardım.Kazanıdığın paraylada eğitimine kullanırsın,ve ekran kartında gitmez yani ayarlarını yapıyorsun normal kullanımda 500 tl aylık getiri var yanlış bilmiyorsam

Peki sebebini sorabilir miyim? Şu anki piyasası benim için iyi. Ekran kartı olarak daha düşük bir ekran kartı bana yeterli gelir. En fazla Lol oynuyorum :D.
Ben senin yerine olsam mining yapardım.Kazanıdığın paraylada eğitimine kullanırsın,ve ekran kartında gitmez yani ayarlarını yapıyorsun normal kullanımda 500 tl aylık getiri var yanlış bilmiyorsam
O konu hakkında pek bir bilgim yok ve kesin bilmediğim olaylara girmeyi pek sevmiyorum. 18 yaşından küçük olduğum için de galiba hesap açamıyorum zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı