RX 5700XT vs RTX 2060

İlk sistemin, ekran kartının soğutmasının kötü olduğunu duymuştum. Net bir bilgim yok ancak. Araştırırsanız daha iyi olur.
İkinci ve üçüncü sistem arasında SSD ve kasaları farklı sadece gördüğüm kadarıyla. İkisinin de üzeceğini sanmıyorum. Hangisi hoşunuza gidiyorsa onu alabilirsiniz.

Hangi sistem daha iyi?
İlk sistemi tavsiye ederim.

İlk sistemin, ekran kartının soğutmasının kötü olduğunu duymuştum. Net bir bilgim yok ancak. Araştırırsanız daha iyi olur.
İkinci ve üçüncü sistem arasında SSD ve kasaları farklı sadece gördüğüm kadarıyla. İkisinin de üzeceğini sanmıyorum. Hangisi hoşunuza gidiyorsa onu alabilirsiniz.
Çok teşekkür ederim hocam tekrardan Sağolun destek olduğunuz için.
İlk sistemi tavsiye ederim.
Hocam ilk sistemi düşünüyordum fakat psu sorun yaratma ihtimali canımı sıktı. Başka sisteme düşünmeye karar verdim.

Ben rtx 2060 lı olanı aldım . Vatan mağazasına gittim 2060 lı sistemin kasa stoğu bitmiş . Bende aynı sistemin baska kasalı ve asus dual 2060 evo modelini aldım. Karar senin rx 5700xt cok daha iyi ben 2060 almak istedim sadece
Pc yaklaşık 30 saattir aralıksız açık ne mavi ekran verdi ne de resetlendi . Yaklaşık 10 dakikalık furmark testinde ekran kartı sıcaklığı 69 dereceyi geçmedi

Çok teşekkür ederim hocam tekrardan Sağolun destek olduğunuz için.

Hocam ilk sistemi düşünüyordum fakat psu sorun yaratma ihtimali canımı sıktı. Başka sisteme düşünmeye karar verdim.
Hocam ben bu sistemi aldım tam olarak hiçbir sıkıntı yok ekran kartı çok kaliteli hissettiriyor. Yaklaşık 10 dakikalık furmark testinde 69 dereceyi geçmedi soğutması başarılı . Sistemin tek sıkıntısı kasadaki fanlar ses yapıyor ama kumandasından hızını ayarlayabiliyorsunuz . Oyun olarak cs de düşük ayarlar 4:3 te 400 500 fps ye kadar çıkıyor 1080p için iyi bi sistem
Hocam hazır sistemlerde duruyorsa paylaşır mısın bende almayı düşünüyorum da ne yapsam karar veremedim 5700xt ekran kartlı sistemde çok hoşuma gidiyor dual de pek kötü bi yazı göremedim ama bilemedim burdaki arkadaşların yazılarını görünce

Hocam hazır sistemlerde duruyorsa paylaşır mısın bende almayı düşünüyorum da ne yapsam karar veremedim 5700xt ekran kartlı sistemde çok hoşuma gidiyor dual de pek kötü bi yazı göremedim ama bilemedim burdaki arkadaşların yazılarını görünce bi tereddüt oluştu içimde.

Hocam biraz geç oldu ama bu sistemi aldım . Pc almadıysanız rtx 3060 lı bir şey dizmenizi öneririm

Son düzenleme:
Hocam ben bu sistemi aldım tam olarak hiçbir sıkıntı yok ekran kartı çok kaliteli hissettiriyor. Yaklaşık 10 dakikalık furmark testinde 69 dereceyi geçmedi soğutması başarılı . Sistemin tek sıkıntısı kasadaki fanlar ses yapıyor ama kumandasından hızını ayarlayabiliyorsunuz . Oyun olarak cs de düşük ayarlar 4:3 te 400 500 fps ye kadar çıkıyor 1080p için iyi bi sistem

Hocam biraz geç oldu ama bu sistemi aldım . Pc almadıysanız rtx 3060 lı bir şey dizmenizi öneririm
Hayırlı olsun hocam güle güle kullan, dizelim fiyat ne kadara gelir 8000 geçemem malesef.

Hayırlı olsun hocam güle güle kullan, dizelim fiyat ne kadara gelir 8000 geçemem malesef.

Hocam önerim budur. Dün 8700tl idi yine 8700tl civarlarına düşebilir rtx 3060ti rtx 2080 süper ile kapışıyor +40 fps icin 800tl verilebilir hem daha uzun ömürlü olur .

Geri
Yukarı