RX 580 4 GB sistem toplama

Önder Meral

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sistem toplamak istiyorum. Bütçem 3000 TL civarında olacak (bir miktar aşabilirim) Sizce bu ekran kartını almak mantıklı mı?(Gigabyte Rx 580 Aorus 4 GB) Tavsiyelerinizi bekliyorum.

ScreenShot_20170902052151.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu anda sadece FreeSync bir monitörünüz varsa AMD ekran kartı tercih etmek mantıklı olur. Ama fiyatların düşmesini beklemelisiniz. Çünkü AMD ekran kartları şu an olması gerekenden fazla fiyatlara satılıyor. Eğer monitörünüzün FreeSync desteği yoksa Nvidia'ya yönelmelisiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben Rx 580 istediğimi belirtiyorum bana neden Gtx 1060'lı sistemler öneriyorsunuz? 1 aydır araştırıyorum ben zaten. Bu ekran kartı neden almaya değmez onu da belirtirseniz sevinirim.
VRAM'i düşük. 8GB olsaydı ve uygun fiyatlı olsaydı 580 önerirdik. Fakat 580 gereğindan fazla pahalı olduğu için GTX 1060 öneriyoruz.

Şu anda sadece FreeSync bir monitörünüz varsa AMD ekran kartı tercih etmek mantıklı olur. Ama fiyatların düşmesini beklemelisiniz. Çünkü AMD ekran kartları şu an olması gerekenden fazla fiyatlara satılıyor. Eğer monitörünüzün FreeSync desteği yoksa Nvidia'ya yönelmelisiniz.
Şu anda bir monitöre sahip değilim.

VRAM'i düşük. 8GB olsaydı ve uygun fiyatlı olsaydı 580 önerirdik. Fakat 580 gereğindan fazla pahalı olduğu için GTX 1060 öneriyoruz.
VRAM'i 3 gb olan Gtx 1060 modelini sormuştum. 6 gb olanı al dediler daha sonra karar değiştirip Rx 580 4 gb almayı düşündüm yetersiz diyorsunuz? Günümüzde 4 gb VRAM çok rahat yetiyor ama? Üstelik ucuz olan Gtx 1060 gösterir misiniz?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı