RX 580 8 GB ile FreeSync monitör mü? GTX 1060 6 GB mı?

Daha fazla  
Selamun Aleyküm arkadaşlar. Elimde şu an ViewSonic VX-2457-MHD kodlu monitör var. (Özelliklerine bakabilirsiniz.) Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi bu mönitörün FreeSync özelliği var. Dönelim soruma sizce hangi seçimi yapmalıyım; RX 580 8 GB mı? Yoksa GTX 1060 6 GB mı? Yorumlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni teknoloji, DX12 performansı ve daha uzun vade için kesinlikle RX 580 almanı öneriyorum. İtopya sitesinde Asus marka RX 580'ler için indirim var şu an.

FreeSync teknolojili bir monitörünüz varken neden bu özelliği kullanmaktan mahrum kalasınız. RX 580 alıp monitörünüzün keyfini çıkarın.

Aslında tam olarak şunu sordum: Sizce GTX 1060 6 GB ile genel olarak daha fazla FPS almak mı? Yoksa RX 580 8 GB ile genel olarak biraz daha düşük FPS değerleri alıp, aynı zamanda FreeSync'ı kullanabilmek mi? Yani aradaki FPS farkı önemsenip GTX 1060 6 GB almak mı? Yoksa RX 580 8 GB almak mı?

Yorumlarınızı bekliyorum.

Aslında tam olarak şunu sordum: Sizce GTX 1060 6 GB ile genel olarak daha fazla FPS almak mı? Yoksa RX 580 8 GB ile genel olarak biraz daha düşük FPS değerleri alıp, aynı zamanda FreeSync'ı kullanabilmek mi? Yani aradaki FPS farkı önemsenip GTX 1060 6 GB almak mı? Yoksa RX 580 8 GB almak mı?

Yorumlarınızı bekliyorum.

Kesinlikle RX 580 al. RX 580 ile GTX 1060 neredeyse aynı performansta hatta RX 580 DX 12'de daha iyi ve geleceğe daha çok yönelik benim freesync monitörüm olsada olmasa da RX 580 alırdım şayet GSYNC monitörler aşırı pahalı o yüzden NVIDIA bu kartta bence - puanda. Ayrıca AMD çıkardığı adrenalin edition ile bir puan daha alıyor

"Adrenalin edition" derken?
Kesinlikle RX 580 al. RX 580 ile GTX 1060 neredeyse aynı performansta hatta RX 580 DX 12'de daha iyi ve geleceğe daha çok yönelik benim freesync monitörüm olsada olmasa da RX 580 alırdım şayet GSYNC monitörler aşırı pahalı o yüzden NVIDIA bu kartta bence - puanda. Ayrıca AMD çıkardığı adrenalin edition ile bir puan daha alıyor

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı