RX 580 8 GB ile FreeSync monitör mü? GTX 1060 6 GB mı?

Bu konuyu bende araştırmıştım birkaç gün. G-sync den biraz daha zayıf diye biliyorum ve freesync alıcı tercihini değiştirmeyecek kadar önemsiz benim görüşüm(araştırdığım kadarıyla) performans olarak ikisini aynı sayabiliriz belki bana kalırsa içinden geçeni al yani rx580 alıp kafan 1060ta kalacaksa 1060 al freesync kullanma kafan daha rahat olur ama freesync duyunca ben olsam rx580 alırdım(tercih sadece)

Rx 580 derdim ben. Genel olarak daha performanslı ve ekstradan 2 GB belleği ile daha da uzun süre götürür. Monitör de cabası.

580'den hariç bulabilirsen ikinci el hesaplı 390X veya Fury'de alabilirsin.

Bu konuyu bende araştırmıştım birkaç gün. G-sync den biraz daha zayıf diye biliyorum ve freesync alıcı tercihini değiştirmeyecek kadar önemsiz benim görüşüm(araştırdığım kadarıyla) performans olarak ikisini aynı sayabiliriz belki bana kalırsa içinden geçeni al yani rx580 alıp kafan 1060ta kalacaksa 1060 al freesync kullanma kafan daha rahat olur ama freesync duyunca ben olsam rx580 alırdım(tercih sadece)
Arkadaşlar yorumlarınız için teşekkürler. Yorum yapmak isteyen yapsın. Çekinmeyin. :):):)(y)(y)(y)

Ayrıca şunu da sormak istiyorum FreeSync nasıl tercihi değiştirmeyecek kadar etkisiz bunu nerede okudun.

Arkadaşlar yorumlarınız için teşekkürler. Yorum yapmak isteyen yapsın. Çekinmeyin. :):):)(y)(y)(y)

Ayrıca şunu da sormak istiyorum FreeSync nasıl tercihi değiştirmeyecek kadar etkisiz bunu nerede okudun.
Bu benim yorumum. Technopat izlerken di sanırım g sync kadar güçlü olmadığını söylüyordu. Donanım Arşivi de o kadar önemli olmadığını söyledi. Yani etkisi olmasa ismi olmazdı ama benim demek istediğimi açıkladım zaten

Bu benim yorumum. Technopat izlerken di sanırım g sync kadar güçlü olmadığını söylüyordu. Donanım Arşivi de o kadar önemli olmadığını söyledi. Yani etkisi olmasa ismi olmazdı ama benim demek istediğimi açıkladım zaten

Tabikide G-Sync kadar güçlü olmayabilir ama kesinlikle güçlüdür ve farkı çok açık ve net şekilde farkedebilirsiniz. O yüzden kesinlikle RX580 almalısınız.

FreeSync olmasa kesinlikle GTX 1060 6 GB derdim. Madem öyle RX 580 daha mantıklı.
Teşekkürler yorumlarınız için.

Konu yoruma açıktır. Kararımı hala verebilmiş değilim. Daha ikna edici yorumlar bekliyorum.:ROFL::ROFL::ROFL:

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı