RX 580 8 GB ile FreeSync monitör mü? GTX 1060 6 GB mı?

RX580 al gozun kapali. "Free"Sync gibi bir nimetten yoksun kalma :) Nvidia'ya burdan selamlar :D
Ciddiyim hiç gülesim yoktu kırdın geçirdin akşam akşam. :D

Yeni teknoloji, DX12 performansı ve daha uzun vade için kesinlikle RX 580 almanı öneriyorum. İtopya sitesinde Asus marka RX 580'ler için indirim var şu an.

FreeSync teknolojili bir monitörünüz varken neden bu özelliği kullanmaktan mahrum kalasınız. RX 580 alıp monitörünüzün keyfini çıkarın.

Kesinlikle RX 580 al. RX 580 ile GTX 1060 neredeyse aynı performansta hatta RX 580 DX 12'de daha iyi ve geleceğe daha çok yönelik benim freesync monitörüm olsada olmasa da RX 580 alırdım şayet GSYNC monitörler aşırı pahalı o yüzden NVIDIA bu kartta bence - puanda. Ayrıca AMD çıkardığı adrenalin edition ile bir puan daha alıyor

Kesinlikle RX580 almalısınız. Ayrıca RX580 ile GTX1060 arasında fark yok denilecek kadar azdır hatta RX580 çoğu zamanda öne geçiyor.

AMD'nin, güncellenmiş GPU yazılımının yeni adı.

Rx 580 derdim ben. Genel olarak daha performanslı ve ekstradan 2 GB belleği ile daha da uzun süre götürür. Monitör de cabası.

580'den hariç bulabilirsen ikinci el hesaplı 390X veya Fury'de alabilirsin.

Bu konuyu bende araştırmıştım birkaç gün. G-sync den biraz daha zayıf diye biliyorum ve freesync alıcı tercihini değiştirmeyecek kadar önemsiz benim görüşüm(araştırdığım kadarıyla) performans olarak ikisini aynı sayabiliriz belki bana kalırsa içinden geçeni al yani rx580 alıp kafan 1060ta kalacaksa 1060 al freesync kullanma kafan daha rahat olur ama freesync duyunca ben olsam rx580 alırdım(tercih sadece)

FreeSync olmasa kesinlikle GTX 1060 6 GB derdim. Madem öyle RX 580 daha mantıklı.

Monitör olayı olmasa beğendiğini al derim ama monitör de alacaksan kesinlikle RX 580. FreeSync çok büyük bir nimet :) "Free" olması daha da iyi :)

RX580 al gozun kapali. "Free"Sync gibi bir nimetten yoksun kalma :) Nvidia'ya burdan selamlar :D
Arkadaşlar yorum yapan herkese teşekkürlerimi iletiyorum kararımı verdim.
İkinci el Asus Rog Strix RX 580 O8G modelini tercih edeceğim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı