RX 580 8 GB Sisteme 144 Hz Gerekli mi?

Arkadaşlar şuan bu sisteme en uygun monitörü arıyorum. 144 fps alamıyorum dediğim gibi 80-110 arasında değişiyor. O yüzden 75 hz freesync bir monitör mü 144 hz bir monitör mü almalıyım . Fiyat belirlemiyorum ve size sorum şu . Bu sisteme bir oyun monitörü önerir misiniz ? En az 24 inç olmak şartı ile ve sadece oyun için kullanılacak.

Mantığım yok yanlış anlamayın sadece merak edip soruyorum.

80-110 Fps en düşük ayarlarda alıyorum . Ve sadece oyun için alacağım. Bu sisteme en iyi monitörü önerir misiniz ?

Su an 144 fps alamiyorsun diye bir sonraki ekran kartinda 240 fpa almayacagin ne malum? Monitor gunluk dusunulmemesi gereken bir yatirim.Ayrica bir gun canin isterse kisarsin ayarlari 140 fps alirsin belki de bir daha altina dusmek istemezsin ki genelde oyle oluyor.

8 GB RAM'im var, 2 GB ASUS AMD Radeon R7 series ekran kartım var. 60 Hz'lik samsun monitörde oynuyorum. PUBG Lite orta ayarlarda 60-70 FPS, Valorant'ta en yuksek ayarlarda 80-90, Zula'da orta ayarlarda 120 FPS civarlarında FPS veriyor. Bana kaç Hz'lik ve ne buyuklukte monitör onerirsiniz? 943NW 19" Monitor | Samsung Support UK bu monitörun linki.

Yeni konular

Geri
Yukarı