RX 580 8 GB WattMan hatası

shotgunned

Hectopat
Daha fazla  
Normalde sadece ekranım giderdi PC açık kalırdı lakin az önce Cyberpunk oynarken PC reset attı ve WattMan hatası aldım. Nasıl çözerim? Sürücü versiyonum 20.11.2 WHQL sürümü. Ekran kartımın tam modeli ASUS Dual OC RX580 8 GB.

Dosya Ekleri

• wattman.png
    wattman.png
    42,6 KB · Görüntüleme: 141
  • wattman2.png
    wattman2.png
    29,9 KB · Görüntüleme: 144
Hocam, tam sistem nedir? Güç kaybı da neden olmuş olabilir. UV yapıp deneyebilirsiniz. 20.9.1 daha stabil sürücü. Bunu da deneyebilirsiniz.

Denetim Masası - sistem ve güvenlik - güç seçenekleri - orada 3 tane plan ayarları değiştir var hepsini "hiçbir zaman" yapın.
1614788453395.png

Hangisini seçeyim?
Hocam, tam sistem nedir? Güç kaybı da neden olmuş olabilir. UV yapıp deneyebilirsiniz. 20.9.1 daha stabil sürücü. Bunu da deneyebilirsiniz.
Ryzen 5 3500X, 16 GB RAM var. Daha fazlasını istiyorsanız söyleyebilirim. Ve maalesef kartım için ideal bir UV ayarı bulamadım.

Son düzenleme:
PSU nedir? Hocam, zaten deneyerek bulunabilir.

Eki Görüntüle 904912
Hangisini seçeyim?

Ryzen 5 3500X, 16 GB RAM var. Daha fazlasını istiyorsanız söyleyebilirim. Ve maalesef kartım için ideal bir UV ayarı bulamadım. H

Aşağıdaki
Dengeli önerilen
Güç tasaruffu
Yüksek performans yazan yerlerin plan ayarlarını değiştire tıklayarak "hiçbir zaman" yapın

Anladım hocam. Önerilen yöntemleri deneyin. Olmazsa, PSU kaynaklı da olabilir. Reset atmada en önemli etkenlerden biridir.

Yeni konular

Geri
Yukarı