RX 580 Güncellerken ve Açılırken Donma Sorunu

lou

Kilopat
Yaklaşık 1 ay kadar önce "MSI RX580 ARMOR 8G OC" modelini aldım. Kutudan çıkan driver ile sorunsuzca yükledim. Sonrasında yeni driver indirip kurmak istediğimde işlem henüz yarısına gelmeden bilgisayar kilitleniyor. Garanti olsun diye bilgisayara format atıp direkt yeni driveri kurmak istediğimde de sonuç maalesef aynı oldu. Bu sorunun yanında sistem ilk açılışta driver yükleme işlemindeki gibi kilitleniyor. Sistemi tekrar başlattığımda düzeliyor. Bu sorunu her açılışta yapmıyor. Şu anda kutusundan çıkan ilk driveri kullanıyorum. Ara sıra açılıştaki donma sorunu hariç oyunlarda (Witcher 3'te 60 FPS, Call Of Duty WW2 50-60 FPS) sorun yaşamıyorum. Yüksek sıcaklıklarda sorunsuz kullandığım kart açılışta sistemi neden kilitler veya basit bir driver güncellemesini neden yapamaz anlamış değilim. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

• i7 3770K
  • Corsair Vengeance DDR3 1600 MHz 9-9-9-24 4x8 GB
  • Corsair Force GT 120 GB SSD
  • Asus Maximus V Formula
  • Thermaltake 600W PSU

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı