RX 580 İçin 500-800 TL Monitör Tavsiyesi

Henüz almadım TV kullanıyorum hala. Araştırmadım tekrardan.
Arkadaşların önerdikleri monitör bu:Samsung LC24F390FHMXUF 23.5" 4ms (Analog+HDMI) Full HD FreeSync Curved Monitör - incehesap.com (24 Ay Samsung garantisi yazıyor)

Fakat bir üst olarak da bu model var aralarında fark ayak kısmı daha hoş Samsung LC24F396FHMXUF 4ms HDMI/VGA 23.5" Curved Monitör - incehesap.com
Bu monitörü alabilirim ne düşünüyorsunuz? Bu monitörü alabilirim ne düşünüyorsunuz?
Almak istediğim sizin tavsiye ettiğiniz modelin bir üstü 50TL indirim ile 664TL'ye gelecek.
Ürün: Samsung 23,5 LC24F396FHMXUF 4ms Analog+ HDMI FreeSync Full HD VA Curved Gaming Monitör
@@Azmich : Monitör ne durumda kullanıyor musun?
@@FurkanAltun @@TheMudur @TwoBee @burakguldal @Jira @OtoburPirana

Son düzenleme:
@4PieD özellik olarak iyi denebilir, 72Hz, VA panel. Ama ben onu Vatan'ın mağazasında gördüm, malzeme kalitesi olarak beğenmedim. Dış görünüşü biraz kalitesiz duruyor malzeme olarak.

Kağıt üstünde bakıldığı zaman o fiyata o monitör alınır. Freesync, gerçek 8 bit, VA panel, 72 Hz gibi özellikler bu monitörde mevcut iken fiyatı 650-800 TL aralığında. Yalnız güncel olanı alın, 396 olanını. Makyajlanmış hali sanırım, 390 ile aralarında fark varsa da göremedim.

@4PieD özellik olarak iyi denebilir, 72Hz, VA panel. Ama ben onu Vatan'ın mağazasında gördüm, malzeme kalitesi olarak beğenmedim. Dış görünüşü biraz kalitesiz duruyor malzeme olarak.
Ne önerebilirsin? Şu an fiyat bazından en güzel monitör olarak gözüme çarptı alanlar da var Vatan'dan bakmak istiyorum.

Kağıt üstünde bakıldığı zaman o fiyata o monitör alınır. Freesync, gerçek 8 bit, VA panel, 72 Hz gibi özellikler bu monitörde mevcut iken fiyatı 650-800 TL aralığında. Yalnız güncel olanı alın, 396 olanını. Makyajlanmış hali sanırım, 390 ile aralarında fark varsa da göremedim.

Ayak kısmı sadece farklı diğer monitörle aynı fiyata geliyor.

G2460VQ6 modeli hem TN panel, hem de sahte 8 bit (6 + FRC). Görüntüsü güzel olsun diye neden o monitörü tercih ettiniz? Yanlış bir tercih olmuş.

G2460VQ6 modeli hem TN panel, hem de sahte 8 bit (6 + FRC). Görüntüsü güzel olsun diye neden o monitörü tercih ettiniz? Yanlış bir tercih olmuş.
Siparişi vereceğim diyip bir türlü veremiyorum hala sanki birisi al dese Samsung'u alacağım direkt. Başka görüşü olan yoksa direkt bunu alayım artık indirimim de varken.

Henüz almadım ders çalışmaya zaman ayırıyorum tv kullanıyorum şu an ne kadar zor olsa da alıştım artık. Fiyat daha da düşerse alabilirim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı