RX 580 nasıl bir kart?

Beni dinlemiyorlar deyince de yaşın küçük sanmıştım, hiç de öyle değil. Ebeveynlerinin seni dinlemesi gereken bir yaştasın, ben senden 2 yaş küçüğüm ancak beni dinliyorlar. Ayrıca sistemin tüm parçaları fiyatına göre kötü. Umarım istediğiniz gibi bir sisteminiz olur, eğer ileride tekrar sistem toplamak isterseniz buraya konu açın ve bilgili arkadaşlar sana sistem toplasın. Genellikle kazıklama olayları böyle hikayelerden çıkıyor zaten. Hiç kimseyi dinleme ve sadece buraya konu aç.
10 bin lira bende olsaydı rtx 2060 bir ekran kartı dizeceğimi bile bile emin olmak için buraya konu açardım

Herkes de yazmış ama büyük kazık yemişsin. Pazarlama işinden anlıyorsan RAM'leri ve ekran kartını satılığıa koy. Fiyatları zaten kendin görürsün RAM'leri 8+8 GB 3000MHz yaparsın kalan parayla da alabileceğin en iyi ekran kartı RX590 veya GTX1660S diye düşünüyorum tavsiyem temiz bir ikinci el kart almandır.

Herkes de yazmış ama büyük kazık yemişsin. Pazarlama işinden anlıyorsan RAM'leri ve ekran kartını satılığıa koy. Fiyatları zaten kendin görürsün RAM'leri 8+8 GB 3000MHz yaparsın kalan parayla da alabileceğin en iyi ekran kartı RX590 veya GTX1660S diye düşünüyorum tavsiyem temiz bir ikinci el kart almandır.
Ramleri ve ekran kartını satıp alabileceğim en iyi ekran kartı 1660S mi yoksa daha iyisi olabilir mi ?

Hediye olarak yaklaşık 10 bine bir abim bana bir bilgisayar topladı. Ekran kartı RX 580 8 GB. Kazıklanmış gibi hissediyorum. 10 bine daha iyi bir ekran kartı veya işlemci alabilirim gibi geliyor sizce 10 binlik bir bilgisayar için RX 580 8 GB ekran kartı doğru bir seçim mi yoksa 10 bine daha iyi bir bilgisayar toplanır mıydı? Sistem özelliklerim söyle:
AMD Ryzen 5 3600 işlemci.
RX 580 8 GB ekran kartı.
32 GB RAM.
10 bin lira için daha iyi bir bilgisayar toplanır mıydı, yoksa bu işlemci ve ekran kartı 10 bin liraya göre iyi mi? Baya kazık yemişim gibi hissediyorum ve kafama çok takmaya başladım.

RTX 2070S bile toplanırdı 32 GB RAM ile geçmiş olsun o PC'nin ederi en fazla 5500₺.

Geri
Yukarı