RX 580 nasıl bir kart?

Önemli değil aklına takılanı yaz. Eğer zor gelirse instagram adımı verebilirim ordan da yardım ederim. Paranı almaya bak hemen pes etme. Öncelikle fatura iste.
Ablam da fatura varmış. Baktım ve 7 bin gibi bir fiyat tutmuş monitör dahil her şey ile özellikle her şeyi 10 bin tutsun diye en pahalı yerlerden almış. Ailemle danıştım, eğer bu konuyu tekrar açarsan abin sana bunu araştırdın vs. diyip kızar, olan olmuş elbet bir yerden acısı çıkar, yapacak hiç bir şey yok diyorlar ki onlarda haklı yapabiliceğim hiç bir şey yok konu abime giderse sistemi kuran kişiyi savunmaya devam edicek eminim.Tek bir şey kalıyor, yüz yüze sistemi dizen kişi ile konuşacağım.

Ablam da fatura varmış. Baktım ve 7 bin gibi bir fiyat tutmuş monitör dahil her şey ile özellikle her şeyi 10 bin tutsun diye en pahalı yerlerden almış. Ailemle danıştım, eğer bu konuyu tekrar açarsan abin sana bunu araştırdın vs. deyip kızar, olan olmuş elbet bir yerden acısı çıkar, yapacak hiçbir şey yok diyorlar ki onlarda haklı yapabiliceğim hiçbir şey yok konu abime giderse sistemi kuran kişiyi savunmaya devam edecek eminim. Tek bir şey kalıyor, yüz yüze sistemi dizen kişi ile konuşacağım.

Neden araştırdın diye kızsınki sen kullanıcaksın sonuçta araştırmandan normal ne var ve kaybediceğin binlerle liradan önemli mi abinin kızması.

Ablam da fatura varmış. Baktım ve 7 bin gibi bir fiyat tutmuş monitör dahil her şey ile özellikle her şeyi 10 bin tutsun diye en pahalı yerlerden almış. Ailemle danıştım, eğer bu konuyu tekrar açarsan abin sana bunu araştırdın vs. diyip kızar, olan olmuş elbet bir yerden acısı çıkar, yapacak hiç bir şey yok diyorlar ki onlarda haklı yapabiliceğim hiç bir şey yok konu abime giderse sistemi kuran kişiyi savunmaya devam edicek eminim.Tek bir şey kalıyor, yüz yüze sistemi dizen kişi ile konuşacağım.
Monitör dahil 7 bin mi bir de en pahalı yerlerden şaka gibi. Sen araştırmışsın ama sistemi onlar toplamış senin suçun değil. Sistem artık alınmış yapacak bir şey yok. Ama 3 bin lira hala onlarda. Onu alman lazım.

Neden araştırdın diye kızsınki sen kullanıcaksın sonuçta araştırmandan normal ne var ve kaybediceğin binlerle liradan önemli mi abinin kızması.
bunu abime maalesef anlatamıyorum çok denedim anlatmayı ama halen aynı maalesef ki abimin bana kızması umrumda değil.
Monitör dahil 7 bin mi bir de en pahalı yerlerden şaka gibi. Sen araştırmışsın ama sistemi onlar toplamış senin suçun değil. Sistem artık alınmış yapacak bir şey yok. Ama 3 bin lira hala onlarda. Onu alman lazım.
5 bine kadar bir eksik var alalı 2 ay oldu ve kalan parayı çoktan yemiştir.

Hediye olarak yaklaşık 10 bine bir abim bana bir bilgisayar topladı. Ekran kartı RX 580 8 GB. Kazıklanmış gibi hissediyorum. 10 bine daha iyi bir ekran kartı veya işlemci alabilirim gibi geliyor sizce 10 binlik bir bilgisayar için RX 580 8 GB ekran kartı doğru bir seçim mi yoksa 10 bine daha iyi bir bilgisayar toplanır mıydı? Sistem özelliklerim söyle:
AMD Ryzen 5 3600 işlemci.
RX 580 8 GB ekran kartı.
32 GB RAM.
10 bin lira için daha iyi bir bilgisayar toplanır mıydı, yoksa bu işlemci ve ekran kartı 10 bin liraya göre iyi mi? Baya kazık yemişim gibi hissediyorum ve kafama çok takmaya başladım.

16 GB RTX2060 bir sistem toplanabilirdi.

Geri
Yukarı