RX 580 nasıl bir kart?

Keşke abim de senin gibi bir düşünce de olsa. Kısmet, bu olması gerekmiş bu olmuş
Bu olması gerekir diye düşünebilirsin, ama kazık yemen gerekmez. Ben gittikten sonra gelen mesajları okudum ve şuna karar verdim ki bu adamlar seni ağır enayi yerine koymuş. Yanlış anlama bu dediklerimde sana hakaret etmiyorum ama yaşın iki haneli rakama ulaşmadıysa veya yeni yeni iki haneli rakama ulaştıysa "ne de olsa bu çocuk hiçbir şey anlamaz" demişlerdir. Bir de gidip en pahalı yerden toplamışlar, kalan 3.000 TL'yi de çoktan yemişlerdir. Geçmiş olsun tekrardan, acına tuz basmak istemem ama kat be kat daha iyi sistem toplanırdı bu fiyata. Bir an önce ebeveynlerine bu durumu anlat, seni de insan yerine koyup dinlemeleri lazım. 10.000 TL az mı? Para kolay mı kazanılıyor? Sanarsın havuzlu villada oturuyorlar. Bir de sistemi tam paylaşabilir misin? Merak ettim de.

Hocam her şeye kısmet diyip geçersek sorun büyük. Hakkınızı tek başınıza arayın. Yardımcı oluruz biz olabildiğimiz kadar.i
Her şeyi kısmet diyip bir kenara asla atmam ama yapacağım hiç bir şey yok. Gidip konuşacağım bakalım nasıl cevaplar verecek bana
Bu olması gerekir diye düşünebilirsin, ama kazık yemen gerekmez. Ben gittikten sonra gelen mesajları okudum ve şuna karar verdim ki bu adamlar seni ağır enayi yerine koymuş. Yanlış anlama bu dediklerimde sana hakaret etmiyorum ama yaşın iki haneli rakama ulaşmadıysa veya yeni yeni iki haneli rakama ulaştıysa "ne de olsa bu çocuk hiçbir şey anlamaz" demişlerdir. Bir de gidip en pahalı yerden toplamışlar, kalan 3.000 TL'yi de çoktan yemişlerdir. Geçmiş olsun tekrardan, acına tuz basmak istemem ama kat be kat daha iyi sistem toplanırdı bu fiyata. Bir an önce ebeveynlerine bu durumu anlat, seni de insan yerine koyup dinlemeleri lazım. 10.000 TL az mı? Para kolay mı kazanılıyor? Sanarsın havuzlu villada oturuyorlar. Bir de sistemi tam paylaşabilir misin? Merak ettim de.
Yaşım 15 daha iyi sistem toplayacağımı bana ilk gün geldiğinde ve ekran kartını araştırdığımda anladım. Ekran kartı, işlemci ve rami biliyorsun zaten. Anakart B450 AORUS ELITE kasa venom fc-9270g

Kasa başlı başına felaket. Keşke konu açsaydınız burda.
hepsi hazır geldi. Dediğim gibi ben sistemin kötü olduğunu hepsini araştırdığımda gayet net gördüm. 4 yıl boyunca güzel bir sistemim umarım olur diyen ben bile bu sisteme çöp gözü ile bakıyorum ilk geldiği günden bu güne kadar.

hepsi hazır geldi. Dediğim gibi ben sistemin kötü olduğunu hepsini araştırdığımda gayet net gördüm. 4 yıl boyunca güzel bir sistemim umarım olur diyen ben bile bu sisteme çöp gözü ile bakıyorum ilk geldiği günden bu güne kadar.
Keşke 2 ay önceden konu açsaydınız. Ekran kartı markanız ne?

Yaşım 15 daha iyi sistem toplayacağımı bana ilk gün geldiğinde ve ekran kartını araştırdığımda anladım. Ekran kartı, işlemci ve RAM'i biliyorsun zaten. Anakart B450 AORUS ELITE kasa venom fc-9270g
Beni dinlemiyorlar deyince de yaşın küçük sanmıştım, hiç de öyle değil. Ebeveynlerinin seni dinlemesi gereken bir yaştasın, ben senden 2 yaş küçüğüm ancak beni dinliyorlar. Ayrıca sistemin tüm parçaları fiyatına göre kötü. Umarım istediğiniz gibi bir sisteminiz olur, eğer ileride tekrar sistem toplamak isterseniz buraya konu açın ve bilgili arkadaşlar sana sistem toplasın. Genellikle kazıklama olayları böyle hikayelerden çıkıyor zaten. Hiç kimseyi dinleme ve sadece buraya konu aç.

Çok üzüldüm dostum senin adına makineyi toplayanlar ya gerçeken bu işten anlamayıp aha 32 GB RAM aha 8GB ekran kartı diyip toplamışlar yada işin içinde art niyetli bir durum var.

Geri
Yukarı