RX 580 sıcaklığı format sonrası düştü

denizkynkk

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Yok
RX 580'ni bilmeyeniniz yoktur, ısı problemi ile bilinir ama format sonrası garip bir şey oldu ve normalde boşta 55 derece iken şu an 45 derece. Bu normal mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Format atmadan önce ne kadar süre kullandın.Telefon kasınca kapatıp açmak gibi düşün bence formatı.Sonra yine artacaktır diye düşünüyorum.Format sonrası arka planda ekran kartını oyalayan şeylerden bazıları gitmiştir belkide.

Format atmadan önce ne kadar süre kullandın. Telefon kasınca kapatıp açmak gibi düşün bence formatı. Sonra yine artacaktır diye düşünüyorum. Format sonrası arka planda ekran kartını oyalayan şeylerden bazıları gitmiştir belki de.

Bende öyle düşünüyorum zaten yük altında 89 derece oluyordu şimdi test etmedim ama GTA 5 yüklüyorum insin test edeceğim.

RX 580'ni bilmeyeniniz yoktur, ısı problemi ile bilinir ama format sonrası garip bir şey oldu ve normalde boşta 55 derece iken şu an 45 derece. Bu normal mi?
kasanızın hava akışını kontrol etmenizi öneririm. 89 derece rx 580 için bile kötü bir değer. kasanızın hava akışı iyi olursa en azından biraz daha az sıcaklıklarda oynayabilirsiniz. Çünkü zamanla eskisi gibi olacaktır.

Bende öyle düşünüyorum zaten yük altında 89 derece oluyordu şimdi test etmedim ama GTA 5 yüklüyorum insin test edeceğim.
Bende de aynı ekran kartı var, kasanın arkası dolu olduğu halde AC Origins gibi bir oyunda 69-71 derece arasında, boşta ise 35-40 derece arasında. Sizinki biraz fazla sanki.

Geri
Yukarı