RX 580 UV sorunu

Kadir tamir

Decapat
Arkadaşlar yaklaşık bundan 3 gün önce buradan da konu açmıştım ısınma sorunu diye sağ olun UV önerdiniz işe yaradı fakat bugün AMD softaware güncellemesi yaptıktan sora ayarlarım silindi. Hiçbir şekilde aynı ayarları yapınca da düzelmiyor sürekli oyunda donuyor atıyor ve şöyle bir ekran veriyor: Bir yardımcı olun bende pek anlamıyorum bu Radeon sitesinden neylerle oynayınca düzelir ne yapmam gerekiyor?
1601056748906.png

Dosya Ekleri

• resim_2020-09-25_205348.png
    resim_2020-09-25_205348.png
    31 KB · Görüntüleme: 69
güncellemeler mevcutmuş ddu web sitesini ziyaret etmek istermisin diyor

Hocam üstüne direkt eski sürümümü yüklesem olmuyor mu DDU ne kadar sıkıntı bir program yeni ekran kartı takanlar içinmiymiş ne?
DDU web sitesini ziyaret etmenize gerek yok. Elinizdeki versiyonu da iş görür. Aslında DDU programı oldukça kullanışlı bir programdır. Hele ki AMD ekran kartı kullanıyorsunuz yani DDU programı şart. :) Yüklü olan sürücüyü sorunsuz biçimde temizlemeye yarıyor. Sizde kurmak istediğiniz sürücüyü yükleyebiliyorsunuz böylece. Yeni ekran kartı takanlar içinde geçerlidir evet. Üstüne direkt eski sürümünü kuramazsınız maalesef. Mecbur DDU programını kullanarak şu an yüklü olan sürümü sorunsuz biçimde kaldırıp, 20.4.2 WHQL sürümünü kurmanız lazım.

DDU web sitesini ziyaret etmenize gerek yok. Elinizdeki versiyonu da iş görür. Aslında DDU programı oldukça kullanışlı bir programdır. Hele ki AMD ekran kartı kullanıyorsunuz yani DDU programı şart. :) Yüklü olan sürücüyü sorunsuz biçimde temizlemeye yarıyor. Sizde kurmak istediğiniz sürücüyü yükleyebiliyorsunuz böylece. Yeni ekran kartı takanlar içinde geçerlidir evet. Üstüne direkt eski sürümünü kuramazsınız maalesef. Mecbur DDU programını kullanarak şu an yüklü olan sürümü sorunsuz biçimde kaldırıp, 20.4.2 WHQL sürümünü kurmanız lazım.

Hocam ben size tam anlamıyla söyleyeyim PCI aygıtı ünlem sorunum vardı bir arkadaş güncellemem için link göndermişti bu anakartım içindi tabii anakartım a320.bunu güncelledikten sora oldu hani siz ekran kartı için sanıyorsanız yanlış olmasın.
Hocam ben size tam anlamıyla söyleyeyim PCI aygıtı ünlem sorunum vardı bir arkadaş güncellemem için link göndermişti bu anakartım içindi tabii anakartım a320.bunu güncelledikten sora oldu hani siz ekran kartı için sanıyorsanız yanlış olmasın.
bidaha yanlış birşey olmasın diye söylüyorum hocam.

AMD Chipset Drivers
Revision Number
2.07.14.327
şunu yükledim de oldu yani.

Son düzenleme:

bidaha yanlış birşey olmasın diye söylüyorum hocam.

AMD Chipset Drivers
Revision Number
2.07.14.327
şunu yükledim de oldu yani.
Hocam keşke bunu konuyu açarken belirtseydiniz. AMD Software olarak belirtince bende Radeon programı güncellemesi zannetmiştim. Ama gerçi dediklerim halen geçerli. Aklıma başka çözüm önerisi gelmiyor maalesef.

Geri
Yukarı