RX 580 UV sorunu

Kadir tamir

Decapat
Arkadaşlar yaklaşık bundan 3 gün önce buradan da konu açmıştım ısınma sorunu diye sağ olun UV önerdiniz işe yaradı fakat bugün AMD softaware güncellemesi yaptıktan sora ayarlarım silindi. Hiçbir şekilde aynı ayarları yapınca da düzelmiyor sürekli oyunda donuyor atıyor ve şöyle bir ekran veriyor: Bir yardımcı olun bende pek anlamıyorum bu Radeon sitesinden neylerle oynayınca düzelir ne yapmam gerekiyor?
1601056748906.png

Dosya Ekleri

• resim_2020-09-25_205348.png
    resim_2020-09-25_205348.png
    31 KB · Görüntüleme: 68
DDU programını kullanarak şu an yüklü olan sürümü kaldırıp, 20.4.2 WHQL sürümü kurup kullandığınız UV ayarlarını deneyin. Ayrıca Radeon programı üzerinden yaptığınız ayarların sıfırlanmaması için de görsele yüklediğim Windows ayarlarından hızlı başlatmayı aç (önerilen) kısmındaki tik işaretini kaldırıp kapatın.

Dosya Ekleri

• 12.PNG
    12.PNG
    18,6 KB · Görüntüleme: 29
DDU programını kullanarak şu an yüklü olan sürümü kaldırıp, 20.4.2 WHQL sürümü kurup kullandığınız UV ayarlarını deneyin. Ayrıca Radeon programı üzerinden yaptığınız ayarların sıfırlanmaması için de görsele yüklediğim Windows ayarlarından hızlı başlatmayı aç (önerilen) kısmındaki tik işaretini kaldırıp kapatın.

Hocam cahilliğime verin DDU ne oluyor link falan atar mısınız detaylı bir şekilde ne yapacağım?

evet hocam indirdim şimdi ne yapıyorum?üzerine basınca extract cancel diyor bide yanda 3 nokta var extracta bastım ama bişey olmadı?
O üç noktaya basarsanız programın nereye kurulacağını ayarlayabilirsiniz. Yoksa direkt extract derseniz indirilenler klasörüne kuruyor programı.

Evet hocam indirdim şimdi ne yapıyorum? Üzerine basınca extract cancel diyor bir de yanda 3 nokta var extracta bastım ama bir şey olmadı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoyu izleyerek ekran kartı sürücülerini kaldırabilirsiniz.

O üç noktaya basarsanız programın nereye kurulacağını ayarlayabilirsiniz. Yoksa direkt extract derseniz indirilenler klasörüne kuruyor programı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoyu izleyerek ekran kartı sürücülerini kaldırabilirsiniz.
güncellemeler mevcutmuş ddu web sitesini ziyaret etmek istermisin diyor

Hocam üstüne direkt eski sürümümü yüklesem olmuyor mu DDU ne kadar sıkıntı bir program yeni ekran kartı takanlar içinmiymiş ne?

Geri
Yukarı