RX 590 Cyberpunk 2077 için sistem yükseltme önerisi

Bazı güncel oyunları pek oynayamamıştım da, işte No Man's Sky'ı oynamak istiyorum falan, fakat sanırım işlemcim yetersiz kalıyor, aşırı kötü fps almıştım Division 2 ve No Man's Sky gibi oyunlarda.
The Witcher 3'ü de ultra ayarlarda açamamıştım ek olarak.

Bazı güncel oyunları pek oynayamamıştım da, işte No Man's Sky'ı oynamak istiyorum falan, fakat sanırım işlemcim yetersiz kalıyor, aşırı kötü fps almıştım Division 2 ve No Man's Sky gibi oyunlarda.
The Witcher 3'ü de ultra ayarlarda açamamıştım ek olarak.
Ekran kartın yeterince güçlü, işlemcin de ekran kartının gücünü frenlemeyecektir ama bu oyunlarda nasıl düşük fps aldığını merak ettim doğrusu 😼 .

Witcher 3 ü açamamanız imkansız. Ben 1600 ile ultrada oynuyordum. Benim işlemcimde aynı ekran kartım rx-580 şuan isteyipte oynayamadığım bir oyun yok. RDR 2'yi ultra ayarlarda 50-55 fpste açıyorum.

Araştırdığımda benim işlemciyi kullanan kişilerin aynı FPS'i aldığını görmüştüm, Division 2'de Ultra'da 50 FPS'in altına düşüyordum, aynı şekilde Sea of Thieves'i araştırmıştım yine benim ekran kartına yakın olup aynı işlemciyi kullananlar benim gibi Ultra ayalarda pek stabil olmayan bir 50-60+ FPS almıştı, monitör nedeni ile FPS'i 75'e çıkarmam gerekiyor da bir de bu tür oyunlarda, diğer türlü bayağı garip görünüyorlar ekranımda. :D.
Witcher 3 ü açamamanız imkansız. Ben 1600 ile ultrada oynuyordum. Benim işlemcimde aynı ekran kartım rx-580 şuan isteyipte oynayamadığım bir oyun yok. RDR 2'yi ultra ayarlarda 50-55 fpste açıyorum.
Witcher 3'ü açabildim fakat sadece beklediğim ultra 75 fps stabilizasyonunu elde edememiştim, bazı ayarları kısmak zorunda kalmıştım medium'a kadar hatta.
Bu arada ben sistemi Teknobiyotik'ten aldım aman hiç kimseye önermiyorum bu siteyi, bayağı ucuza almıştım dolandırılmış olabilirim. :D. ( Şikayetvar sitesinde de bu siteden alınan böyle "bozuk", olması gerekenden düşük performanslı kasalar gönderdiği de şikayet edilmiş, )

Yeni konular

Geri
Yukarı