RX 590 frekans ve voltaj

Zaters1

Centipat
Sistem özelliklerim: RX 590 Nitro+ Ryzen 3600 16 GB 3200 RAM B450M anakart.
Bugün sleeping dogs Definitive Edition aldım oyunu Full ayarlarda açmamla ekran kartı sıcaklıgı yarım saatte 75 dereceyi çok rahat gördü bende bu kadar MHz gerek duymadığı için 1500'lerden 1400'lere çektim aynı ayarlarda neredeyse 10 15 derece fark etti ama voltaj ayarlarını ne yapıcağımı bilmiyorum RX 590 kullanan birisi yardım edebilir mi?

1596557884086.png

Bu şu anki 1500E çektiğim frekanslar normalde 1560'larda çalışıyor voltajı bilmediğim için hiç ellemedim.

Daha büyük ölçekli oyunlarda da test ettim Black Desert Online'de eskisine göre çok daha iyi dereceler aldım valoranttada iyi bir derece alıyordum ama ekran kartı sürücüsü çöktü güncelleyin tarzı bir hata aldım sonradan oyuna tekrar girince düzeldi acaba voltajdan dolayımı yoksa ekran kartının son güncellemesini yapmamıştım bu ayki?

Daha büyük ölçekli oyunlarda da test ettim Black Desert Online'de eskisine göre çok daha iyi dereceler aldım valoranttada iyi bir derece alıyordum ama ekran kartı sürücüsü çöktü güncelleyin tarzı bir hata aldım sonradan oyuna tekrar girince düzeldi acaba voltajdan dolayımı yoksa ekran kartının son güncellemesini yapmamıştım bu ayki?
Valorant oyununda birçok sıkıntı duymuştum. Oyun kaynaklı bir sorun olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı